Monitor 23.8″ HP Series 3 Pro 324pv, LED, VA, FHD 1920×1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², 3000:1 static, 178°/178°, 1x VGA/ 1x HDMI 1.4, Tilt: -5 to + 23°, VESA 100×100, Black, 3yw
Monitor 23.8" HP Series 3 Pro 324pv, LED, VA, FHD
553,64 lei TVA inclus.
HP Series 3 Pro Monitor FHD de 23,8 inchi – 324pv, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
79 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| HP segment | Business |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 3 |
| Colour gamut | 72% |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Backlight type | Edge LED |
| Pixel Pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Horizontal scan range | 30 – 115 kHz |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Width (with stand) | 538.9 mm |
| Depth (with stand) | 180.5 mm |
| Width (without stand) | 538.9 mm |
| Depth (without stand) | 51.4 mm |
| Height (without stand) | 323.6 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Feet colour | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Energy efficiency class (HDR) | D |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Weight (with stand) | 3.56 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 156 |
| Height (with stand) | 397.9 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 115 kHz |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Colour gamut standard | NTSC |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 200 |
| Destinat pentru | |
| Vertical scan range | 50 – 100 Hz |
| Digital vertical frequency | 50 – 100 Hz |
| Bundled software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Manufacturer warranty | HP three-year limited warranty |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Height | 323.6 mm |
| Width | 538.9 mm |
| Depth | 51.4 mm |
| HD type | Full HD |
| Package type | Box |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | China, Thailand |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power consumption (max) | 30 W |
| Package width | 595 mm |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 391 mm |
| Package weight | 3.17 kg |
| Cables included | HDMI, AC |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 36 |
| Box contents | Monitor; HDMI cable; Warranty card; Quick Setup Poster; AC power cord |
| Weight | 3.56 kg |
| Compliance certificates | CECP, CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122210381 |
| Producator | HP |
| Garantie |










