Monitor 23.8″ HP Series 3 Pro, LED, IPS, FHD 1920×1080, 16:9, 5 ms, 250 cd/m², 1000:1 static / 8000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x VGA/ 1x DP 1.2/ 1x HDMI 1.4, Tilt: -5 to +23°, VESA 100×100, Black, 3yw
Monitor 23.8" HP Series 3 Pro, LED, IPS, FHD 1920×1080,
542,58 lei TVA inclus.
HP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor – 324pf, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| HP segment | Business |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Colour gamut | 72% |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display surface | Matt |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Horizontal scan range | 30 – 115 kHz |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast ratio (dynamic) | 8000000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Width (with stand) | 538.9 mm |
| Depth (with stand) | 180.5 mm |
| Width (without stand) | 538.9 mm |
| Depth (without stand) | 51.4 mm |
| Height (without stand) | 323.6 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Feet colour | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Energy efficiency class (HDR) | D |
| Diagonala monitor | 23.8" |
| Luminozitate maximă | 250 cd/㎡ |
| Pixel Pitch | 0.28 x 0.28 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (with stand) | 397.9 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 115 kHz |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Colour gamut standard | NTSC |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Vertical scan range | 50 – 100 Hz |
| Digital vertical frequency | 50 – 100 Hz |
| Bundled software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Weight (with stand) | 3.77 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122621231 |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Height | 323.6 mm |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Width | 538.9 mm |
| Depth | 51.4 mm |
| Retroiluminare LED | Da |
| Weight | 3.77 kg |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| HD type | Full HD |
| Ecran tactil | Nu |
| Package type | Box |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Country of origin | China, Thailand |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 5, 5 ms |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Height adjustment | No |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Power consumption (max) | 30 W |
| Formă ecran | Plat |
| Package width | 595 mm |
| Rezoluții grafice suportate | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Package depth | 124 mm |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Package height | 391 mm |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Package weight | 5.86 kg |
| Raport contrast (dinamic) | 8000000:1 |
| Producator | HP |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Garantie | |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,28 x 0,28 |
| Densitate pixeli | 93 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 115 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 – 100 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 115 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 50 – 100 |
| Diagonala display | |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Gamă de culori | 72 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Segment HP | Companii |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 23 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | D |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 14 |
| Consum de energie (tipic) | 20 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 30 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 35 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 20 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 538,9 |
| Adâncime (cu stand) | 180,5 |
| Înălţime (cu stand) | 397,9 |
| Greutate | 3,77 |
| Lățime (fără stand) | 538,9 |
| Adâncime (fără stand) | 51,4 |
| Înălțime (fără stand) | 323,6 |
| Lăţime de ambalaj | 595 |
| Adâncimea de ambalaj | 124 |
| Înălţime de ambalaj | 391 |
| Greutatea pachetului | 5,86 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Carte de garanţie | Da |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, AC |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Ţara de origine | China, Thailanda |
| Cod UNSPSC | 43211902 |
| Greutate | 3,77 |
| Înălţime | 323,6 |
| Lățime | 538,9 |
| Adâncime | 51,4 |
| Certificate de conformitate | CCC, CB, EAC, BIS, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), CE, BSMI |
| Certificare | Australia MEPS; Bauart; CB; CE; CEL; China CCC; C-Tick; cTUVus; EAC; EUP Lot-5; EUP Lot-6; FCC; ISO 9241-307; KC (Korean) requirements; KCC (Korean) requirements; Korea MEPS (E-standby); NOM (Mexico); PSB for Singapore; RCM; SEPA; S-Mark for Argentina; Taiwan BSMI; VCCI; Vietnam MEPS; EUP Lot-26; Ukraine Energy label; California Energy Commission (CEC); South Africa Energy; Mexico Energy; WW application; UAE; TGM; India BIS; Cambodia ISC; PSE; Works with Chromebook certified; CEL Grade 2 |
| Conţinut pachet | Monitor; HDMI cable; Warranty card; Quick Setup Poster; AC power cord |












