Monitor 27″ HP Series 5 Pro, LED, IPS, QHD 2560×1440, 16:9, 5 ms, 350 cd/m², 1500:1 static / 10000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x VGA/ 1x DP 1.2/ 1x HDMI 1.4/ 4x USB Type-A 5 Gbps (1 charging)/ 1x USB-B, Swivel: ±45°; Tilt: -5 to +23°; Pivot rotation: ±90°; Height adjustment: 150 mm, VESA 100×100, Black & Silver, 3yw
Monitor 27" HP Series 5 Pro, LED, IPS, QHD 2560×1440,
1.124,50 lei TVA inclus.
HP Series 5 Pro 27 inch QHD Monitor – 527pq, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 5 ms, Negru
1 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Colour gamut | 100% |
| HDMI version | 2.0 |
| HP segment | Business |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Diagonala monitor | 27" |
| Luminozitate maximă | 350 cd/m² |
| USB Type-C | Nu |
| Pixel density | 109 ppi |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| DisplayPort out version | 1.2 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Width (with stand) | 613.4 mm |
| Width (without stand) | 613.4 mm |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Weight (without stand) | 4.6 kg |
| Pixel Pitch | 0.23 x 0.23 mm |
| Depth (with stand) | 228.9 mm |
| Depth (without stand) | 46.9 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (without stand) | 356.7 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Tip panel | IPS, LCD |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| DVI | Nu |
| Ecran tactil | Nu |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate afişaj | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 5, 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 152 kHz |
| Vertical scan range | 50 – 100 Hz |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Digital horizontal frequency | 30 – 152 kHz |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Digital vertical frequency | 50 – 100 Hz |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Feet colour | Silver, Black |
| Formă ecran | Plat |
| Height (with stand) | 543.8 mm |
| Rezoluții grafice suportate | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 720 x 480, 720 x 576, 800 x 600 (SVGA) |
| Bundled software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198122904709; (ABU) 198122904761 |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122904709, 198122904761 |
| Raport contrast (dinamic) | 10000000:1 |
| Producator | HP |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Garantie | |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,23 x 0,23 |
| Densitate pixeli | 109 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 152 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 – 100 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 152 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 50 – 100 |
| Diagonala display | |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 100 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| Tehnologie margine ecran | Micro-Edge |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Segment HP | Companii |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Jet black |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Argint, Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune ieșire DisplayPort | 1.2 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 22 |
| Consum de energie (tipic) | 30 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 72 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 35 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 20 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 613,4 |
| Adâncime (cu stand) | 228,9 |
| Înălţime (cu stand) | 543,8 |
| Lățime (fără stand) | 613,4 |
| Adâncime (fără stand) | 46,9 |
| Înălțime (fără stand) | 356,7 |
| Greutate | 4,6, 6,2 |
| Lăţime de ambalaj | 699 |
| Adâncimea de ambalaj | 160 |
| Înălţime de ambalaj | 446 |
| Greutatea pachetului | 9,2 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Carte de garanţie | Da |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, DisplayPort, USB Tip-A la USB Tip-B, AC |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Ţara de origine | China, Vietnam |
| Cod UNSPSC | 43211902 |
| Greutate | 6,2 |
| Certificate de conformitate | CECP, GS mark, CCC, CB, EAC, BIS, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), CE, BSMI |
| Conţinut pachet | Monitor; DisplayPort™ cable; HDMI cable; Warranty card; USB Type-B to A cable; Quick Setup Poster; AC power cord |













