Monitor 27″ HP Series 5 Pro 527pm, LED, IPS, QHD 2560×1440, 16:9, 3- sided borderless, 5 ms, 350 cd/m², 1500:1 static / 10000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x RJ-45/ 1x DP 1.4/ 1x HDMI 2.0/ 3x USB Type-A 5 Gbps (1 charging)/ 1x Type-C 10 Gbps/ 1x Type-C 5 Gbps/ 1x USB-B, Swivel: ±45°; Tilt: -5 to +20°; Pivot rotation: ±90°; Height adjustment: 150 mm, VESA 100×100, Boxe& microfon, Camera 5MP, Conference & Docking monitor, Black & Silver, 3yw
Monitor 27" HP Series 5 Pro 527pm, LED, IPS, QHD
2.041,45 lei TVA inclus.
HP Series 5 Pro Monitor pentru conferințe QHD USB-C 27 inch (68,58 cm) – 527pm, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 5 ms, Negru
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Colour gamut | 100% |
| HDMI version | 2.0 |
| HP segment | Business |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness | 350 cd/m² |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Audio output | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Pixel density | 109 ppi |
| Webcam | Da |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Depth (with stand) | 207 mm |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Width (with stand) | 613.4 mm |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Audio input | Yes |
| Number of speakers | 4 |
| Pixel Pitch | 0.23 x 0.23 mm |
| Infrared (IR) sensor | Yes |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Destinat pentru | |
| Vertical scan range | 50 – 100 Hz |
| Feet colour | Silver, Black |
| Height (with stand) | 543.8 mm |
| Bundled software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| RMS rated power | 12 W |
| Manufacturer warranty | HP three-year limited warranty |
| Depth (without stand) | 18.6 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 155 kHz |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Remotely operated | Yes |
| Package type | Box |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | China |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 160 mm |
| Package weight | 11.3 kg |
| Package width | 699 mm |
| Package height | 446 mm |
| Power consumption (typical) | 39 W |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Colour name | Jet black |
| HD type | Quad HD |
| Power consumption (max) | 235 W |
| Compliance certificates | CECP, CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Cables included | DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B, USB Type-C to USB Type-C, AC |
| Viewable size diagonal | 6.85 cm |
| Weight (with stand) | 7.88 kg |
| Width (without stand) | 241.5 mm |
| Height (without stand) | 140.4 mm |
| Weight (without stand) | 6.18 kg |
| Weight | 7.88 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122920600 |
| Producator | HP |
| Garantie |










