Monitor 27″ HP Series 5 Pro 527pu, LED, IPS, QHD 2560×1440, 16:9, 3- sided borderless, 5 ms, 350 cd/m², 1500:1 static / 10000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x RJ-45/ 1x DP 1.4/ 1x HDMI 2.0/ 3x USB Type-A 5 Gbps (1 charging)/ 1x Type-C 10 Gbps/ 1x Type-C 5 Gbps, Swivel: ±45°; Tilt: -5 to +20°; Pivot rotation: ±90°; Height adjustment: 150 mm, VESA 100×100, Black & Silver, 3yw
Monitor 27" HP Series 5 Pro 527pu, LED, IPS, QHD
1.347,69 lei TVA inclus.
HP Series 5 Pro Monitor QHD USB-C de 27 inchi – 527pu, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 5 ms, Negru
5 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 4 |
| Colour gamut | 100% |
| HDMI version | 2.0 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 3 |
| HP segment | Business |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Display brightness | 350 cd/m² |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Weight (with stand) | 7.2 kg |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Vertical scan range | 50 – 75 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Pixel density | 109 ppi |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Viewable size diagonal | 68.5 cm |
| G-Sync | Da |
| Depth (with stand) | 207 mm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Width (with stand) | 613.4 mm |
| Width (without stand) | 613.4 mm |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Pixel Pitch | 0.23 x 0.23 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (without stand) | 356.7 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 200 |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Destinat pentru | |
| Feet colour | Silver, Black |
| Height (with stand) | 543.8 mm |
| Bundled software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Manufacturer warranty | HP three-year limited warranty |
| Horizontal scan range | 30 – 155 kHz |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Remotely operated | Yes |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Package type | Box |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | China |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 160 mm |
| Package width | 699 mm |
| Package height | 446 mm |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| Colour name | Jet black |
| Package weight | 10.4 kg |
| Weight | 7.2 kg |
| HD type | Quad HD |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 136 |
| Compliance certificates | CECP, CCC, CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 56 |
| Depth (without stand) | 47.3 mm |
| Power consumption (max) | 208 W |
| Box contents | Monitor; Warranty card; AC power cable; Quick Setup Poster; 1 USB Type-C to Type-C cable |
| Diagonala display | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197961409727 |
| Rezolutie display | 2560 x 1440 |
| Producator | HP |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Garantie | |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Luminozitate afişaj | 350 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Suprafață de afișare | Mată |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA) |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 10000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,23 x 0,23 |
| Densitate pixeli | 109 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 155 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 50 – 75 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonală zonă vizibilă | 68,5 |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 100 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| Tehnologie margine ecran | Micro-Edge |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Încărcare rapidă | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Segment HP | Companii |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Jet black |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Argint, Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 100 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Controlat de la distanta | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 19 |
| Consum de energie (tipic) | 30 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 208 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 35 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 20 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 613,4 |
| Adâncime (cu stand) | 207 |
| Înălţime (cu stand) | 543,8 |
| Greutate | 7,2 |
| Lățime (fără stand) | 613,4 |
| Adâncime (fără stand) | 47,3 |
| Înălțime (fără stand) | 356,7 |
| Lăţime de ambalaj | 699 |
| Adâncimea de ambalaj | 160 |
| Înălţime de ambalaj | 446 |
| Greutatea pachetului | 10,4 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Carte de garanţie | Da |
| Cabluri incluse | USB tip C către USB tip C |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Software în grup | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 220 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 136 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 4 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 3 |
| Total emisii de Carbon, w/o faza de utilizare (kg of CO2e) | 75 |
| Ţara de origine | China |
| Cod UNSPSC | 43211902 |
| Greutate | 7,2 |
| Certificate de conformitate | CECP, CCC, CB, EAC, BIS, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), CE, BSMI |
| Garanție producător | Garanţie limitată HP de trei ani |
| QA_test. | 197961409697 |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Conţinut pachet | Monitor; Fișă de garanție; Cablu de alimentare de c.a.; Poster de configurare rapidă; 1 x cablu USB Type-C la Type-C |
| Adresa URL a Regulamentului general privind siguranța produselor (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |













