Monitor LG 31.5″ 32UN880K-B.AEU, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 95%, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: -280/280, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A, USB-C: x1 USB-C(Data, Power & DP Alt Mode), USB-C Power Delivery: 60W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
MONITOR 31.5" LG 32UN880K-B.AEU
2.639,41 lei TVA inclus.
LG 32UN880K, 81,3 cm (32″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Negru
90 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| AC adapter output voltage | 19.5 V |
| Headphone out | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Market positioning | Home |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Response time | 5 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 5000000:1 |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Weight (with stand) | 10.3 kg |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Weight (without stand) | 6.5 kg |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Colour gamut | 95% |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Montare VESA | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Swivel angle range | -280 – 280° |
| Tilt angle range | -25 – 25° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 56 kWh |
| Width (with stand) | 714.3 mm |
| Depth (with stand) | 406.8 mm |
| Height (with stand) | 641.2 mm |
| Rezolutie display | 3840 x 2160, 4K Ultra HD |
| Width (without stand) | 714.3 mm |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Depth (without stand) | 45.7 mm |
| Tip panel | IPS, OLED |
| Height (without stand) | 420.1 mm |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 5, N/A |
| Diagonala monitor | 31.5" |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Formă ecran | Plat |
| VESA mounting | Yes |
| Raport contrast (dinamic) | 5000000:1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Built-in camera | No |
| Diagonala display | |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 95 |
| DVI | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Destinat pentru | |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Producator | LG |
| Puterea RMS | 10 |
| Garantie | |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 60 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -280 – 280 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -25 – 25 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 33 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 56 |
| Consum de energie (tipic) | 38 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 240 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 19.5 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 714,3 |
| Adâncime (cu stand) | 406,8 |
| Înălţime (cu stand) | 641,2 |
| Lățime (fără stand) | 714,3 |
| Adâncime (fără stand) | 45,7 |
| Înălțime (fără stand) | 420,1 |
| Greutate | 10,3, 6,5 |
| Lăţime de ambalaj | 821 |
| Adâncimea de ambalaj | 247 |
| Înălţime de ambalaj | 507 |
| Greutatea pachetului | 14,6 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | HDMI, USB tip-C |

































