Monitor LG 34″ 34WR50QK-B.AEU, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 90%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 34" 34WR50QK-B.AEU, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
1.358,08 lei TVA inclus.
LG 34WR50QK-B, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Introduction year | 2023 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Power adapter included | Yes |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Width (with stand) | 809 mm |
| Width (without stand) | 809 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Weight (without stand) | 4.9 kg |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Feet colour | Black |
| Depth (without stand) | 91.5 mm |
| Smart modes | Energy saving |
| Weight (with stand) | 5.9 kg |
| Depth (with stand) | 223.2 mm |
| Height (with stand) | 483.3 mm |
| Height (without stand) | 358.9 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 43 kWh |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 3440 x 1440 |
| Supported video modes | 480p, 720p, 1080p, 2160p |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Built-in speaker(s) | No |
| HD type | Wide Quad HD |
| Package depth | 212 mm |
| Height adjustment | No |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package weight | 8.4 kg |
| Display diagonal (metric) | 86.42 cm |
| Package width | 986 mm |
| Package height | 524 mm |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer, DAS Mode, Super+ Resolution |
| Producator | LG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3440×1440, Wide Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1800R |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 3440 x 1440 |
| Moduri video suportate | 480p, 720p, 1080p, 2160p |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Moduri Smart | Economisire energie |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 43 |
| Consum de energie (tipic) | 45 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 19 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Lăţime (cu stand) | 809 |
| Adâncime (cu stand) | 223,2 |
| Înălţime (cu stand) | 483,3 |
| Lățime (fără stand) | 809 |
| Adâncime (fără stand) | 91,5 |
| Înălțime (fără stand) | 358,9 |
| Greutate | 4,9, 5,9 |
| Lăţime de ambalaj | 986 |
| Adâncimea de ambalaj | 212 |
| Înălţime de ambalaj | 524 |
| Greutatea pachetului | 8,4 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Tehnologii specifice de brand | Black Stabilizer, DAS Mode, Super+ Resolution |
| Anul lansării | 2023 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Da |




