MONITOR 32″ ASUS PA32QCV
MONITOR 32" ASUS PA32QCV
7.860,72 lei TVA inclus.
ASUS ProArt PA32QCV, 80 cm (31.5″), 6016 x 3384 Pixel, 6K Ultra HD, LCD, 5 ms, Argint
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Pixel density | 218 ppi |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Market positioning | Professional |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Feet colour | Silver |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Display brightness (peak) | 600 cd/m² |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Da |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000:1 |
| Digital horizontal frequency | 15 – 135 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 60 Hz |
| USB Power Delivery up to | 96 W |
| Weight (with stand) | 9.3 kg |
| DCI-P3 coverage | 98% |
| Width (with stand) | 714.2 mm |
| Width (without stand) | 714.2 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Rezoluție monitor | 6016 x 3384 |
| Weight (without stand) | 6.3 kg |
| USB upstream port type | USB Type-A, USB Type-C |
| Depth (without stand) | 46.9 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Colour gamut standard | DCI-P3, sRGB |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Pixel Pitch | 0.116 x 0.116 mm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Touchscreen | No |
| Product colour | Silver |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 142 mm |
| Package width | 828 mm |
| HD type | 6K Ultra HD |
| Package weight | 13.4 kg |
| Package height | 509 mm |
| Display resolution | 6016 x 3384 pixels |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 69 kWh |
| Diagonala display | |
| Power consumption (typical) | 49.49 W |
| Rezolutie display | 6016×3384 |
| Depth (with stand) | 240.1 mm |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Height (with stand) | 617.9 mm |
| Retroiluminare LED | Da |
| Height (without stand) | 419.7 mm |
| Ecran tactil | Nu |
| Producator | ASUS |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 600 |
| Garantie | |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 400 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.073 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,116 x 0,116 |
| Densitate pixeli | 218 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 15 – 135 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 60 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3, sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| Acoperire DCI-P3 | 98 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Profesionist |
| Culoarea produsului | Argint |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-A, USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 96 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 13 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 90 – -90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 30 – -30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | 23 – -5 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 33 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 69 |
| Consum de energie (tipic) | 49,49 |
| Consum energie (PowerSave) | 0,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 714,2 |
| Adâncime (cu stand) | 240,1 |
| Înălţime (cu stand) | 617,9 |
| Greutate | 9,3 |
| Lățime (fără stand) | 714,2 |
| Adâncime (fără stand) | 46,9 |
| Înălțime (fără stand) | 419,7 |
| Lăţime de ambalaj | 828 |
| Adâncimea de ambalaj | 142 |
| Înălţime de ambalaj | 509 |
| Greutatea pachetului | 13,4 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |










