Monitor LG 31.5″ 32UR550K-B.AEU, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.9, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 110mm, Pivot: 90˚, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 31.5" 32UR550K-B.AEU, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80,
1.332,20 lei TVA inclus.
LG 32UR550K-B, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 4 ms, Negru
20 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Power adapter included | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| DCI-P3 coverage | 90% |
| Response time | 4 ms |
| Width (with stand) | 714.3 mm |
| Width (without stand) | 714.3 mm |
| Depth (without stand) | 45.7 mm |
| Height (without stand) | 420.1 mm |
| Feet colour | Black |
| Weight (with stand) | 7 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Weight (without stand) | 5.2 kg |
| Depth (with stand) | 239.3 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Manual | Yes |
| Package depth | 226 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Package weight | 10.1 kg |
| Package height | 507 mm |
| Package width | 821 mm |
| Brand specific technologies | Super+ Resolution |
| Height (with stand) | 597.1 mm |
| Compliance certificates | CE, cUL |
| Producator | LG |
| Garantie |












