| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 37.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 1600 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Densitate pixeli | 111 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | DCI-P3: 95% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 36 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 3 W + Subwoofer 8 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 896 x 460-580 x 294 mm Fara suport: 896 x 421 x 139 mm |
| Greutate | Cu suport: 13 kg Fara suport: 9.8 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free HDR10 |
| Curbat | Da |
| Curbura | 2300R |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | Ready |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+15 |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 2x USB 3.0 |
| USB Type-C | 1 |
Monitor BenQ 37.5" EW3880R
6.437,30 lei TVA inclus.
BenQ EW3880R, 95,2 cm (37.5″), 3840 x 1600 Pixel, Wide Quad HD+, LCD, 4 ms, Maro
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | WQHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 37.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| Number of OSD languages | 18 |
| Thunderbolt | Da |
| Colour depth | 10 bit |
| Colour gamut | 95% |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Rezoluție monitor | 3840 x 1600 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| Display brightness (typical) | 230 cd/m² |
| Screen curvature rating | 2300R |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Pixel density | 111 ppi |
| Viewable size, horizontal | 88 cm |
| Viewable size, vertical | 36.6 cm |
| Smart modes | Filmmaker, ePaper |
| RMS rated power | 14 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 37.5 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 52.4 kWh |
| Power consumption (average) | 36 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 674022 |
| Width (with stand) | 896.3 mm |
| Depth (with stand) | 294.4 mm |
| Height (with stand) | 580.1 mm |
| Weight (with stand) | 13 kg |
| Width (without stand) | 896.3 mm |
| Depth (without stand) | 138.6 mm |
| Height (without stand) | 421 mm |
| Weight (without stand) | 9.8 kg |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×1600, Wide Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 230 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 2300R |
| Rata de vizionare | 21:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 20000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Densitate pixeli | 111 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 88 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 36,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 95 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Mod de joc | Da |
| Moduri Smart | Imagine tip cinema, ePaper |
| Puterea RMS | 14 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Maro |
| Stand detașabil | Da |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 2 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 60 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Cantitate porturi Thunderbolt™ 3 | 1 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 37,5 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 52,4 |
| Consum de energie (tipic) | 36 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,4 |
| Consum de energie (max) | 140 |
| Consum de energie (mediu) | 36 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 896,3 |
| Adâncime (cu stand) | 294,4 |
| Înălţime (cu stand) | 580,1 |
| Lățime (fără stand) | 896,3 |
| Adâncime (fără stand) | 138,6 |
| Înălțime (fără stand) | 421 |
| Greutate | 13, 9,8 |
| Stativ inclus | Da |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Certificare | TÜV |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |








