Monitor BenQ 27″ GW2780T, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 72% NTSC, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 35˚, HAS: 140, Pivot: 90˚, Swivel: 175˚/ 175˚, D-SUB: x1, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: YES
Monitor BenQ 27" GW2780T
1.096,87 lei TVA inclus.
BenQ GW2780T, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| Pixel density | 82 ppi |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| HDCP version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Width (with stand) | 612 mm |
| Width (without stand) | 612 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Feet colour | Black |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Height (without stand) | 381 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Audio input | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342404 |
| Depth (with stand) | 50 mm |
| Height (with stand) | 381 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Densitate pixeli | 82 |
| Diagonala display | |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Intrare audio | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 14 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 35 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 19 |
| Consum de energie (tipic) | 19,2 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,2 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 612 |
| Adâncime (cu stand) | 50 |
| Înălţime (cu stand) | 381 |
| Lățime (fără stand) | 612 |
| Adâncime (fără stand) | 50 |
| Înălțime (fără stand) | 381 |
| Greutate | 4,5, 6,6 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Tehnologii specifice de brand | Eye Care+ |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










