Monitor BenQ 27″ PD2705UA, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1200:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 99% Rec.709;99% sRGB, Colours: 1.07B, Speakers: 2.5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5˚ – 30˚, HAS: 150, Pivot: 90˚, Swivel: 275˚/ 275˚, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 3xUSB 3.2(Downstream)/2x USB Type B(Upstream)/1x USB-C(Downstream, 65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB-C: 1x USB-C(Downstream, 65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB-C Power Delivery: 65W, AUX: YES
Monitor BenQ 27" PD2705UA
3.413,69 lei TVA inclus.
BenQ PD2705UA, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| RMS rated power | 5 W |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of upstream ports | 2 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| HDCP version | 2.2 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Market positioning | Graphics design |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Screen mirroring | Yes |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pixel density | 163 ppi |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| ConnectShare (USB) | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Display brightness (peak) | 350 cd/m² |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 2 |
| Weight (with stand) | 10 kg |
| Backlight type | Direct LED |
| Depth (with stand) | 459.4 mm |
| Depth (without stand) | 81.3 mm |
| Weight (without stand) | 6.2 kg |
| Bundled software | Display Pilot |
| Smart modes | Animation, M-Book, Personal |
| Swivel angle range | 270 – 275° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1335500 |
| Height (with stand) | 703 mm |
| Height (without stand) | 355.6 mm |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | Direct LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 350 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1200:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Densitate pixeli | 163 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Gamă de culori | 99 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| ConnectShare (USB) | Da |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Moduri Smart | Animație, M-Book, Personal |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 5 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Design grafic |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr porturi upstream | 2 |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 2 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Cantitate porturi Thunderbolt™ 3 | 1 |
| Ieșire căști | Da |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | 270 – 275 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Imagine în imagine | Da |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Arabă, Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Engleză, Spaniolă, Franceză, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Norvegiană, Poloneză, Portugheză, Română, Rusă, Suedeză |
| Numărul de limbi OSD | 18 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 29 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 38 |
| Consum de energie (tipic) | 27,5 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 152 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 614 |
| Adâncime (cu stand) | 459,4 |
| Înălţime (cu stand) | 703 |
| Lățime (fără stand) | 614 |
| Adâncime (fără stand) | 81,3 |
| Înălțime (fără stand) | 355,6 |
| Greutate | 10, 6,2 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Manual | Da |
| Software în grup | Display Pilot |
| Tehnologii specifice de brand | Eye Care+ |
| Oglindire ecran | Da |
| Certificare | TUV, Solidworks, calman , Pantone , Pantone SkinTone |










