Monitor BenQ 27″ XL2746K, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: TN, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Brightness (max): 320 cd/m², Viewing angle: 178°/178°, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 23°, HAS: 155mm, Pivot: Yes, Swivel: 45°, HDMI: x3, DisplayPort: x1, USB Hub: USB A for service and LAN center setting tool only, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor BenQ 27" XL2746K
3.623,93 lei TVA inclus.
ZOWIE XL2746K, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | FHD |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | LED |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Panel type | TN |
| Power supply type | Internal |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Pixel Pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Feet colour | Black, Red |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Timp de răspuns monitor | N/A |
| Weight (with stand) | 8.8 kg |
| Depth (without stand) | 64.5 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 673898 |
| Width (with stand) | 628.6 mm |
| Depth (with stand) | 217.9 mm |
| Height (with stand) | 562.2 mm |
| Width (without stand) | 628.6 mm |
| Height (without stand) | 369 mm |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, TN |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 320 |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Rata de vizionare | 16:9 |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Nivel pixel | 0,311 x 0,311 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru, Roşu |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 3, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15,5 |
| Pivot | Da |
| înclinare | 0 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 23 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 21 |
| Consum de energie (tipic) | 40 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 628,6 |
| Adâncime (cu stand) | 217,9 |
| Înălţime (cu stand) | 562,2 |
| Greutate | 8,8 |
| Lățime (fără stand) | 628,6 |
| Adâncime (fără stand) | 64,5 |
| Înălțime (fără stand) | 369 |
| Greutatea pachetului | 12,7 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










