Monitor BenQ 24.5″ XL2566K, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: TN, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 360Hz, Brightness (max): 320 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 23°, HAS: 155mm, Pivot: Yes, Swivel: 45°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor BenQ 24.5" XL2566K
3.697,37 lei TVA inclus.
ZOWIE XL2566K, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | FHD |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 360 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| FreeSync | Nu |
| Panel type | TN |
| Power supply type | Internal |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| Refresh rate | Peste 300 Hz |
| Width (with stand) | 571 mm |
| Pixel Pitch | 0.28 x 0.28 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1176696 |
| Height (with stand) | 571 mm |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | BENQ |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, TN |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 320 |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 360 |
| Nivel pixel | 0,28 x 0,28 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15,5 |
| Pivot | Da |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Unghi de înclinare | -5 – 23 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum de energie (tipic) | 50 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 571 |
| Adâncime (cu stand) | 200 |
| Înălţime (cu stand) | 571 |
| Greutate | 6,2 |
| Greutatea pachetului | 9,7 |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer |










