Monitor Benq 31.5″ MA320UP, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 550 cd/m², Contrast (static) : 1300:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: P3, Color Gamut Coverage: 0.97, Colours: 1.07B, Speakers: 3Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, HAS: 115mm, Pivot: 90˚, Swivel: 15/15, D-SUB: 0, HDMI: x2, USB Hub: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (downstream), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (downstream), 1x USB Type-C, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Benq 31.5" MA320UP, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80,
3.911,37 lei TVA inclus.
BenQ MA320UP, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Alb
8 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| Colour gamut | 99% |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Pixel density | 140 ppi |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display surface | Matt |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| HDCP version | 2.2 |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Display brightness (typical) | 550 cd/m² |
| Display brightness (peak) | 600 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Culoare monitor | Alb |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Colour gamut standard | sRGB |
| USB Type-A downstream ports quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Weight (with stand) | 9.1 kg |
| Depth (without stand) | 82.7 mm |
| DCI-P3 coverage | 97% |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Bundled software | Display Pilot 2 |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, M-Book, Smart HDR, ePaper |
| Adjustable height (max) | 11.5 cm |
| Width (with stand) | 714.5 mm |
| Depth (with stand) | 220.2 mm |
| Height (with stand) | 608.8 mm |
| Width (without stand) | 714.5 mm |
| Height (without stand) | 424.4 mm |
| Weight (without stand) | 6.05 kg |
| Destinat pentru | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Touchscreen | No |
| Product colour | White |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Power consumption (max) | 250 W |
| Certification | TUV |
| Producator | BENQ |
| Garantie |










