DL MON 65” P6524QT LED 4K 3840×2160
DL MON 65'' P6524QT LED 4K 3840×2160
17.394,10 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | Yes |
| Wi-Fi | No |
| USB-Port | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Plug and Play | Yes |
| USB connector type | USB Type-A |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| RGB colour space | NTSC |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1300:1 |
| PAIA version | 1.3.2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Colour gamut | 72% |
| Display technology | LCD |
| Stylus pen | Yes |
| Display brightness | 350 cd/m² |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| RS-232 interface | Yes |
| Cable management | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 8 ms si peste |
| Screen shape | Flat |
| RMS rated power | 40 W |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Vertical scan range | 24 – 75 Hz |
| Multi-touch | Yes |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Audio (L/R) out | 1 |
| Product design | Interactive flat panel |
| Number of simultaneous touchpoints | 20 |
| Pixel Pitch | 0.372 x 0.372 mm |
| USB ports quantity | 8 |
| Speaker impedance | 8 Ω |
| Speaker frequency range | 120 – 20000 Hz |
| Placement supported | Indoor |
| Panel mounting interface | 400 x 400 mm |
| Bezel width (bottom) | 4.47 cm |
| Bezel width (side) | 4.47 cm |
| Bezel width (top) | 4.47 cm |
| Purpose | Corporate |
| VESA mounting | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| Hardness | 7H |
| Number of stylus pens | 2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 101 kWh |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick start guide | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Remote control included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| LED indicators | Yes |
| Doesn't contain | Arsenic, Mercury, PVC/BFR |
| On/off switch | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (max) | 370 W |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Package weight | 55.3 kg |
| Viewable size, horizontal | 142.8 cm |
| Viewable size, vertical | 80.3 cm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| LFD-Screen-Size | 65.x" |
| Display diagonal | 163.9 cm (64.5) |
| Display diagonal (metric) | 163.906 cm |
| Response time | 9 s |
| USB 2.0 Type-B ports quantity | 3 |
| Power consumption (typical) | 101 W |
| Heat dissipation | 344.63 BTU/h |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Display width | 1517.9 mm |
| Display depth | 78.7 mm |
| Display height | 892.9 mm |
| Display weight | 45.2 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 1805 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 493 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 768 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 265 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 740 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 32 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 1065 |
| Heat dissipation (max) | 1262.49 BTU/h |
| Viewable size diagonal | 16.4 cm |
| Producator | DELL |
| Garantie |




