Monitor Dahua 23.8″ DHI-LM24-B201S, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, D-SUB: x1, HDMI: x1
Monitor Dahua 23.8" DHI-LM24-B201S
415,77 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM24-B201S, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 4 ms, Negru
20 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Power adapter included | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Montare VESA | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1538753 |
| Width (without stand) | 539.2 mm |
| Height (without stand) | 320.4 mm |
| Weight (without stand) | 2.82 kg |
| Bezel width (side) | 3.1 mm |
| Bezel width (top) | 3.1 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.58 cm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Stand included | Yes |
| Depth (without stand) | 41.3 mm |
| Response time | 4 ms |
| Width (with stand) | 539.2 mm |
| Feet colour | Black |
| Illuminated stand | No |
| Weight (with stand) | 2.82 kg |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| DC-in jack | Yes |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | HDMI |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | CE |
| Sustainability compliance | Yes |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Power consumption (typical) | 2.5 W |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package height | 101 mm |
| Package depth | 405 mm |
| Package width | 612 mm |
| Package weight | 3.84 kg |
| Depth (with stand) | 168.6 mm |
| Height (with stand) | 418.1 mm |
| Producator | DAHUA |
| Garantie |








