Monitor Dahua 27″ DHI-LM27-E240C, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC , Color Gamut Coverage: 0.85, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 27" DHI-LM27-E240C, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 27, Diagonal
654,69 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM27-E240C, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, Negru
54 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| LED backlight | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Panel type | VA |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Power adapter included | Yes |
| Audio output | Yes |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Power supply type | External |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Cable lock slot | No |
| HDR | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Ecran Curbat: | Da |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| G-Sync | Da |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Feet colour | Black |
| Colour gamut | 85% |
| Weight (without stand) | 3.85 kg |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Height (without stand) | 365.2 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Pixel Pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Mounting brackets included | Yes |
| Destinat pentru | |
| Input current | 4 A |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | DisplayPort |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| Package type | Box |
| LED indicators | Status |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package depth | 160 mm |
| Power consumption (max) | 42 W |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 26.4 W |
| Package height | 452 mm |
| Package width | 691 mm |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| Depth (without stand) | 98.7 mm |
| Package weight | 5.05 kg |
| Producator | DAHUA |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rația de contrast (tipică) | 4000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Nivel pixel | 0,311 x 0,311 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Gamă de culori | 85 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ieșire căști | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Slot cablu de siguranță | Nu |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Indicatori LED-uri | Status |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | F |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 21 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum de energie (tipic) | 26,4 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 42 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Curent de intrare | 4 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 12 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 85 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Lățime (fără stand) | 613 |
| Adâncime (fără stand) | 98,7 |
| Înălțime (fără stand) | 365,2 |
| Greutate | 3,85 |
| Lăţime de ambalaj | 691 |
| Adâncimea de ambalaj | 160 |
| Înălţime de ambalaj | 452 |
| Greutatea pachetului | 5,05 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Brațe de montare incluse | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Manual | Da |
| Certificate de conformitate | CE, Compatibilitate Electromagnetică (EMC), Directiva Limitelor de Tensiune (LVD) |










