Monitor Dahua 27″ DHI-LM27-P301A, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 75Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 98%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: +20° ~ -5°, HAS: 120mm, Pivot: Yes, Swivel: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 65W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 27" DHI-LM27-P301A
1.336,40 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM27-P301A, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 5 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| AC (power) in | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Colour gamut | 98% |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Adobe RGB coverage | 92% |
| Input current | 2 A |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Feet colour | Black |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Width (without stand) | 613.3 mm |
| Depth (without stand) | 57.2 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1363795 |
| Weight (without stand) | 5.98 kg |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru | |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package type | Box |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 35 W |
| Package height | 454 mm |
| Package width | 915 mm |
| Package depth | 163 mm |
| HD type | Quad HD |
| Power consumption (max) | 13.5 W |
| Package weight | 8.84 kg |
| Producator | DAHUA |
| Garantie |










