MONITOR DAHUA 32″ DHI-LM32-E330CA
MONITOR DAHUA 32" DHI-LM32-E330CA
930,60 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM32-E330CA, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, Negru
80 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Backlight type | Edge LED |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Input current | 3.42 A |
| Feet colour | Black |
| Illuminated stand | No |
| Frameless design | No |
| Weight (without stand) | 7 kg |
| Height (with stand) | 553 mm |
| Power adapter included | No |
| Haze rate | 40% |
| Swivel angle range | -35 – 35° |
| Depth (with stand) | 242.8 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.72 cm |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Screen shape | Curved |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Colour gamut standard | NTSC |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Destinat pentru | |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Automatic brightness control | No |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | DisplayPort, Power |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Manual | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| LED indicators | Status |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Power consumption (max) | 72 W |
| Package weight | 9.1 kg |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| HD type | Quad HD |
| Package depth | 183 mm |
| Package height | 523 mm |
| Height (without stand) | 422.4 mm |
| Pixel density | 93.2 ppi |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 42.2 kWh |
| Power consumption (typical) | 46.5 W |
| Width (with stand) | 717.7 mm |
| Width (without stand) | 717.7 mm |
| Depth (without stand) | 118.3 mm |
| Bezel width (side) | 3.8 mm |
| Bezel width (top) | 3.8 mm |
| Package width | 954 mm |
| Producator | DAHUA |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rezoluții grafice suportate | 2560 x 1440 |
| Moduri video suportate | 1440p |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Nivel pixel | 0,272 x 0,272 |
| Densitate pixeli | 93,2 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rată opacitate | 40 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 85 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Nu |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Suport iluminat | Nu |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 10 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -35 – 35 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Status |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 32 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 42,2 |
| Consum de energie (tipic) | 46,5 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 72 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Curent de intrare | 3.42 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 19 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 85 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Lăţime (cu stand) | 717,7 |
| Adâncime (cu stand) | 242,8 |
| Înălţime (cu stand) | 553 |
| Lățime (fără stand) | 717,7 |
| Adâncime (fără stand) | 118,3 |
| Înălțime (fără stand) | 422,4 |
| Greutate | 7 |
| Lățime ramă (lateral) | 3,8 |
| Lățime ramă (sus) | 3,8 |
| Lățime ramă (jos) | 1,72 |
| Lăţime de ambalaj | 954 |
| Adâncimea de ambalaj | 183 |
| Înălţime de ambalaj | 523 |
| Greutatea pachetului | 9,1 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, Curent |
| Adaptor curent inclus | Nu |
| Manual | Da |
| Control automat luminozitate | Nu |
| Certificate de conformitate | CE, Compatibilitate Electromagnetică (EMC), Directiva Limitelor de Tensiune (LVD) |




