Monitor Dahua 34″ DHI-LM34-E330CA, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 200Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3500:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.85, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+15, HAS: 100mm, Swivel: -35/+35, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 34" DHI-LM34-E330CA, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
1.179,63 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM34-E330CA, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, UltraWide Quad HD, LCD, 1 ms, Negru
50 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Backlight type | Edge LED |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| DisplayPort | Da |
| Haze rate | 25% |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Flicker-free technology | Yes |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Input current | 3.42 A |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Maximum refresh rate | 200 Hz |
| Height (without stand) | 361.5 mm |
| Pixel density | 109.7 ppi |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| Pixel Pitch | 0.2318 x 0.2318 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 43 kWh |
| Depth (without stand) | 132.1 mm |
| Swivel angle range | -35 – 35° |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width (without stand) | 810 mm |
| Weight (without stand) | 7.3 kg |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Adobe RGB coverage | 85% |
| Destinat pentru | |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Power consumption (max) | 70 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Power consumption (typical) | 47 W |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Package depth | 193 mm |
| Package weight | 10.2 kg |
| DCI-P3 coverage | 85% |
| Package width | 21124 mm |
| Package height | 1468 mm |
| Producator | DAHUA |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3440×1440 |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rația de contrast (tipică) | 3500:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 200 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Densitate pixeli | 109,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 79,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rată opacitate | 25 |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 85 |
| Acoperire Adobe RGB | 85 |
| Acoperire DCI-P3 | 85 |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 10 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -35 – 35 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 15 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 30 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 43 |
| Consum de energie (tipic) | 47 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 70 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Curent de intrare | 3.42 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 19 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 85 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Lățime (fără stand) | 810 |
| Adâncime (fără stand) | 132,1 |
| Înălțime (fără stand) | 361,5 |
| Greutate | 7,3 |
| Lăţime de ambalaj | 21124 |
| Adâncimea de ambalaj | 193 |
| Înălţime de ambalaj | 1468 |
| Greutatea pachetului | 10,2 |




