Monitor Dell 27″ U2724DE, 68.47 cm, Maximum preset resolution: 2560 x 1440 at 120 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In- plane switching Technology, Backlight LED: Edgelight System, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch: (PPI) 108.97, Contrast ratio: 2000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 5 ms (Fast mode), 8 ms (Normal mode), Brightness: 350 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: 100% sRGB, 100% BT.709, 98% Display P3, 98% DCI-P3, Adjustability: Height adjustable stand 150.00 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to 45°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm-behind attached VESA cover), Connectivity: 1 x DP 1.4 (DRR for Microsoft Windows) (Supports 2 x QHD 120Hz 8 bit), 1 x DP out, 1 x HDMI (HDCP 1.4)(Supports up to QHD 2560 x 1440 120Hz TMDS, VRR as per specified in HDMI2.1), 1 x ThunderboltTM 4 downstream (15W) only suitable for video output under Daisy chain, 1 x ThunderboltTM 4 upstream (Thunderbolt mode and alternate mode with DisplayPort 1.4, USB 3.2 Gen 2 upstream port, Power Delivery (PD) up to 90 W), 1 x USB-C upstream (Data only, USB 3.2 Gen 2, 10 Gbps), 3 x USB-A (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps), 1 x audio lineout, 1 x RJ45 (2.5G), Quick Access: 1 x USB-A (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps) with BC 1.2, 1 x USB-C (USB 3.2 Gen 2 10 Gbps, 15W), Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security-lock slot (for Kensington locks, sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort to DisplayPort cable (1.80 meters), USB-C 1.0 M cable (A to C), ThunderboltTM 4 cable, Quick Setup Guide, Safety, Environmental, and Regulatory Information, Factory Calibration Report, Dimensions (with stand): Height: (extended) 535.58 mm (21.09 in.), Height: (compressed) 385.58 mm (15.18 in.), Width: 612.24 mm (24.10 in.), Depth: 192.28 mm (7.57 in.), 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell 27" U2724DE 68.47 cm, QHD 2560 x 1440,
2.335,84 lei TVA inclus.
DELL UltraSharp U2724DE, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 8 ms, Negru, Argint
18 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | QHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Number of upstream ports | 1 |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Cable management | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| AC (power) in | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| HDCP version | 1.4 |
| Colour gamut | 98% |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Width (with stand) | 612.2 mm |
| Width (without stand) | 612.2 mm |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Digital vertical frequency | 48 – 120 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Depth (with stand) | 192.3 mm |
| Depth (without stand) | 50.1 mm |
| Pixel density | 108.97 ppi |
| Digital horizontal frequency | 30 – 178 kHz |
| Input current | 2.65 A |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1591641 |
| Height (with stand) | 535.6 mm |
| Weight (with stand) | 6.98 kg |
| Height (without stand) | 352.5 mm |
| Weight (without stand) | 5.23 kg |
| Bezel width (side) | 7.75 mm |
| Bezel width (top) | 7.75 mm |
| Bezel width (bottom) | 9.1 mm |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 8 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080), 2048 x 1080, 2560 x 1440 |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 2000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Densitate pixeli | 108,97 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 178 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 120 |
| Diagonala display | |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 98 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | 2, Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Thunderbolt | 2, Da |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Intrare curent (AC) | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 24 |
| Consum de energie (tipic) | 24,4 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 225 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Curent de intrare | 2.65 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 612,2 |
| Adâncime (cu stand) | 192,3 |
| Înălţime (cu stand) | 535,6 |
| Lățime (fără stand) | 612,2 |
| Adâncime (fără stand) | 50,1 |
| Înălțime (fără stand) | 352,5 |
| Greutate | 5,23, 6,98 |
| Lățime ramă (lateral) | 7,75 |
| Lățime ramă (sus) | 7,75 |
| Lățime ramă (jos) | 9,1 |
| Greutatea pachetului | 10,2 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, Thunderbolt, USB tip A către USB tip C |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Număr de porturi RJ-45 | 1 |
| Control automat luminozitate | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |
















