Monitor Dell 32″ P3223QE, 80.00 cm, Maximum preset resolution: 3840 x 2160 at 60Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel type: IPS, Backlight: LED edgelight system, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 139.87, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response Time (Gray to Gray): 5 ms (Fast mode), 8 ms (Normal mode), Brightness: 350 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: sRGB 99% (typical), Adjustability: Height adjustable stand: 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30 to 30°, Pivot: -90 to 90°, Cable management: Yes, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DP 1.4 (in) port (HDCP 1.4, HDCP 2.2), 1 x HDMI 2.0 port (HDCP 1.4, HDCP 2.2), 1 x USB-C (USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) upstream port, Power Delivery PD up to 90W), 4 x Super speed USB 5Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream port, 1 x RJ45, Dell Display Manager compatibility: Dell Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, USB Type-C® cable (C to C), USB Type-C cable (A to C), DP cable, Cable Tie, Dimensions (with stand): Height (extended): 618.67 mm, Height (compressed): 468.67 mm, Width: 712.40 mm, Depth: 233.17 mm, Weight with stand assembly and cables: 9.90 kg, 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Monitor Dell 32" P3223QE, TFT LCD, 3840 x 2160, 5ms,
4.001,17 lei TVA inclus.
DELL P Series P3223QE, 80 cm (31.5″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 8 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| PAIA version | 1.3.1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Panel type | TFT |
| Headphone out | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 3840 x 2160 pixels |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Number of upstream ports | 1 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| AC (power) in | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Weight (with stand) | 9.9 kg |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Pixel Pitch | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Display brightness (peak) | 350 cd/m² |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Pixel density | 139.87 ppi |
| Vertical scan range | 24 – 75 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1126365 |
| Width (with stand) | 712.4 mm |
| Depth (with stand) | 233.2 mm |
| Height (with stand) | 468.7 mm |
| Width (without stand) | 712.4 mm |
| Depth (without stand) | 56.2 mm |
| Height (without stand) | 417.2 mm |
| Weight (without stand) | 5.28 kg |
| Bezel width (side) | 7.55 mm |
| Bezel width (top) | 7.57 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.74 cm |
| USB cable length | 1 m |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 752 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 188 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 446 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 67 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 231 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 8 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 520 |
| Power management | Yes |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 32.x" |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LCD |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 350 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 8 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| Nivel pixel | 0,182 x 0,182 |
| Densitate pixeli | 139,87 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 140 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 24 – 75 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Nu |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 99 |
| Dell ComfortView technology | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Argint |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Intrare curent (AC) | Da |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 31 |
| Consum de energie (tipic) | 30,6 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 180 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Curent de intrare | 2.3 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 712,4 |
| Adâncime (cu stand) | 233,2 |
| Înălţime (cu stand) | 468,7 |
| Lățime (fără stand) | 712,4 |
| Adâncime (fără stand) | 56,2 |
| Înălțime (fără stand) | 417,2 |
| Greutate | 5,28, 9,9 |
| Lățime ramă (lateral) | 7,55 |
| Lățime ramă (sus) | 7,57 |
| Lățime ramă (jos) | 1,74 |
| Greutatea pachetului | 13,4 |
| Lungime cablu USB | 1 |
| Cabluri incluse | DisplayPort, USB tip C către USB tip A, USB tip C către USB tip C |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu DisplayPort | 1,8 |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 752 |
| Emisii totale de Carbon, deviație standard (kg of CO2e) | 188 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 446 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 67 |
| Emisii de carbon (Consum Energetic) | 231 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 8 |
| Total emisii de Carbon, w/o faza de utilizare (kg of CO2e) | 520 |
| Versiune PAIA | 1.3.1 |
| Rezoluţia maximă | 3840 x 2160 |
| Număr de porturi RJ-45 | 1 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Managementul energiei | Da |
| Compatibilitate Manager Afișaj Dell (DDM) | Da |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85285210 |










