Monitor Gaming 31.5-inch Lenovo Legion R32qc-30, LED, VA WLED, 2560×1440, 60Hz – 180Hz, Anti-glare, Display colors 16.7 Million, Color Gamut: 99% sRGB, 90% DCI-P3, Curvature: 1500R, 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 4 ms (Level 2) / 6 ms (Level 1) / 7 ms (G to G), 350 cd/m² cd/m², 3000:1 static, 178° / 178°, Video Connector: 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR2), Tilt, Swivel, Height Adjust Stand, Supports VESA mount 100mm, Speakers (2 x 3W), Dimensiune: 709.8 x 321.6 x 459.8 mm, Greutate: 8.3 kg, Culoare: Raven Black, 3 Year Warranty Term
Monitor Gaming 31.5-inch Lenovo Legion R32qc-30, LED, VA WLED, 2560×1440,
1.651,77 lei TVA inclus.
Lenovo Legion R32qc-30, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
|---|---|
| LFD-Resolution | QHD |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Audio output | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Screws included | Yes |
| Number of screws | 4 |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Power cable length | 1.8 m |
| Pixel density | 93 ppi |
| Stand included | Yes |
| Weight (with stand) | 8.3 kg |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| DCI-P3 coverage | 90% |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Height (without stand) | 426.2 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.42 cm |
| Width (with stand) | 709.8 mm |
| Width (without stand) | 709.8 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Screen shape | Curved |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| Colour gamut standard | DCI-P3, sRGB |
| Response time | 0.5ms GTG |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| Built-in microphone | No |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Colour name | Raven Black |
| Package depth | 187 mm |
| HD type | Quad HD |
| Bezel width (side) | 1.2 mm |
| Bezel width (top) | 1.2 mm |
| Weight (without stand) | 6.01 kg |
| Power consumption (max) | 4.8 W |
| Package height | 522 mm |
| Package width | 965 mm |
| Depth (with stand) | 321.6 mm |
| Power consumption (typical) | 35.5 W |
| Depth (without stand) | 88.1 mm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










