Monitor Dell Gaming Alienware 27″ AW2723DF, , 68.47 cm, Maximum preset resolution: DisplayPort: 2560 x 1440 at 279.96 Hz (with overclock)(DSC enabled and visually lossless), HDMI: 2560 x 1440 at 144 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel technology: Fast IPS, Backlight: White LED edgelight system, Faceplate coating: Anti-glare treatment of the polarizer (Haze 25%, 3H), Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 108.96, Contrast ratio: 1000: 1, Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 1 ms gray to gray in Extreme Mode, 2 ms gray to gray in Super Fast Mode, 4 ms gray to gray in Fast Mode, Luminance output: 450 cd/m² (typical), 600 cd/m² (HDR peak), Color depth: 1.07 billion colors, 10 bit (8 bit + A FRC), Color gamut: sRGB 100% and DCI-P3 95% (typical), Adjustability: Height adjustable stand, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -20° to 20°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DisplayPort version 1.4 with HDCP 2.2 (rear), 2 x HDMI ports version 2.0 with HDCP 2.2 (rear), 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream port (rear), 4 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) downstream ports (bottom: 2; rear: 2), 1 x headphone port (bottom), 1 x audio line-out port (rear), Dell Display Manager compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security-lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, I/O cover, Power cable, DisplayPort to DisplayPort 1.4 cable (1.80 meters), Mini-DisplayPort to DisplayPort 1.4 cable (1 meter), HDMI 2.0 cable (1 meter), USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream cable (enables the USB ports on the monitor, 1.80 meters), Dimensions (with stand): Height (extended): 516.25 mm, Height (compressed): 406.25 mm, Width: 606.60 mm, Depth: 268.02 mm, Weight with stand assembly and cables: 9.34 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Gaming Alienware AW2723DF 27inch, TFT LCD, 1ms, 280 Hz,
4.044,88 lei TVA inclus.
Alienware AW2723DF, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 1 ms, Argint
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Height (without stand) | 354.3 mm |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Display brightness (peak) | 600 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| FPS counter | Yes |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Colour gamut | 95% |
| Viewable size diagonal | 68.5 cm |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 280 Hz |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Smart modes | RPG, Sports |
| Depth (without stand) | 67 mm |
| Depth (with stand) | 268 mm |
| Height (with stand) | 516.2 mm |
| Pixel Pitch | 0.23 x 0.23 mm |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080p, 1440p |
| Pixel density | 108.96 ppi |
| Horizontal scan range | 27 – 415 kHz |
| Feet colour | Black, Silver |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1272435 |
| Width (with stand) | 606.6 mm |
| Weight (with stand) | 8.91 kg |
| Width (without stand) | 606.6 mm |
| Weight (without stand) | 5.71 kg |
| Bezel width (side) | 4.93 mm |
| Bezel width (top) | 4.92 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.37 cm |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | DELL |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 2560×1440 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afisaj (la vârf) | 600 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 450 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080p, 1440p |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 280 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 4 |
| Nivel pixel | 0,23 x 0,23 |
| Densitate pixeli | 108,96 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 27 – 415 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 280 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonală zonă vizibilă | 68,5 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600 |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 95 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Tip NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Moduri Smart | RPG, Sporturi |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Argint |
| Nume culoare | Lunar Light |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru, Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -20 – 20 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 22,1 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 37,3 |
| Consum de energie (tipic) | 22,1 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,4 |
| Consum de energie (max) | 105 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 606,6 |
| Adâncime (cu stand) | 268 |
| Înălţime (cu stand) | 516,2 |
| Greutate | 8,91 |
| Lățime (fără stand) | 606,6 |
| Adâncime (fără stand) | 67 |
| Înălțime (fără stand) | 354,3 |
| Lățime ramă (lateral) | 4,93 |
| Lățime ramă (sus) | 4,92 |
| Lățime ramă (jos) | 1,37 |
| Lăţime de ambalaj | 245,1 |
| Adâncimea de ambalaj | 757,9 |
| Înălţime de ambalaj | 480,1 |
| Greutatea pachetului | 12,6 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, De la DisplayPort la Mini DisplayPort, HDMI, USB Tip-A |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Contor FPS | Da |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |










