| General | |
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 450 cd/mp |
| Densitate pixeli | 163 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.1554 mm |
| Standarde | sRGB: 100% Coverage Adobe RGB: 99% Coverage DCI-P3: 99% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 35 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 3 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 614 x 556 x 220 mm |
| Greutate | Cu suport: 8 kg |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Webcam | Da |
| Altele | ThinkVision MC 50 webcam |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | Da |
| Picior pivotant | Da |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | Da |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Thunderbolt | 1 |
| USB | 3x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1 |
Monitor LED Lenovo ThinkVision P27u-20, 27inch, IPS UHD, 4ms,60Hz, negru
2.662,47 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkVision P27u-20, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 6 ms, Negru
48 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | TCO |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Montare VESA | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Response time | 6 ms |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Width (with stand) | 613.8 mm |
| Screen shape | Flat |
| Thunderbolt | Da |
| DisplayPort version | 1.2 |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pixel density | 163 ppi |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Weight (with stand) | 7 kg |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 1000:1 |
| Colour gamut standard | Adobe RGB |
| Colour gamut | 99.1% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 47 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 26 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 701048 |
| Depth (with stand) | 219.9 mm |
| Height (with stand) | 556.4 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.36 cm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Power consumption (typical) | 35 W |
| Power consumption (max) | 240 W |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |








