Monitor Dahua 23.8″ DHI-LM24-C301B, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1200:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC , Color Gamut Coverage: 85%, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -5/+15, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: 0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 23.8" DHI-LM24-C301B, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
538,35 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM24-C301B, 60,5 cm (23.8″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, 5 ms, Negru
13 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Display port | 1 |
| Culoare | |
| Display | LED |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Market positioning | Consumer |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Power adapter included | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Haze rate | 25% |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Width (without stand) | 539.2 mm |
| Height (without stand) | 320.4 mm |
| Bezel width (side) | 3.1 mm |
| Bezel width (top) | 3.1 mm |
| Weight (without stand) | 3.1 kg |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Depth (with stand) | 190 mm |
| G-Sync | Da |
| Depth (without stand) | 41.3 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Width (with stand) | 539.2 mm |
| Feet colour | Black |
| Illuminated stand | No |
| Timp de răspuns monitor | 5ms |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² |
| Diagonala monitor | 23.8" |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Bezel width (bottom) | 1.59 cm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Frameless design | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Destinat pentru | |
| Automatic brightness control | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Manual | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| Package weight | 4 kg |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package depth | 111 mm |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Power consumption (max) | 24 W |
| Package width | 612 mm |
| Package height | 405 mm |
| HD type | Quad HD |
| Height (with stand) | 418.6 mm |
| Compliance certificates | Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| Rezoluție | 2560 x 1440 pixeli |
| Unghi vizibilitate | 178/178 grade |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Curbat | Nu |
| Accesorii | Cablu alimentare |
| Plug and Play | Da |
| Panel | IPS |
| Recomandat | Multimedia |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Jack | 1 |
| Altele | NTSC: 85% Coverage |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Dimensiuni | Fara suport: 539 x 320 x 41 mm |
| Contrast | 1200:1 (normal) |
| Standard VESA | 75 x 75 VESA |
| Putere Consumata | 24 W (normal)0.5 W (standby) |
| Greutate | Cu suport: 3.1 kg |
| Producator | DAHUA |
| Garantie |








