Monitor Lenovo C24-40 Monitor; 23.8″VA, FHD (1920×1080), 16:9, Brightness: 250 cd/m², Contrast ratio: 3000:1, Response time: 7ms (Level 1) / 6ms (Level 2) / 5ms (Level 3) / 4ms (Level 4) / 19ms (Off mode), Dot / Pixel Per Inch: 92 dpi, Color Gamut: 72% NTSC, View angle: 178° / 178°, Stand: Tilt Stand, Side Bezel Width: 1.8 mm, Dimensions with Stand: 539.4 x 209.5 x 412.7 mm, Power Comsuption (Typical / Maximum): 16W / 23W, Power Adapter: Integrated, Weight (Including Stand): 3.3 kg, 75Hz, Camera None, dinamic, , 1x HDMI® 1.4, 1x VGA, Color: Raven Black, Base Warranty: 3-year
Monitor Lenovo C24-40 Monitor; 23.8"VA, FHD (1920×1080), 16:9, Brightness: 250
432,93 lei TVA inclus.
Lenovo C24-40, 60,5 cm (23.8″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 7 ms, Negru
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| HDMI | Yes |
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Colour gamut | 72% |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Pixel density | 92 ppi |
| Audio output | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Tip panel | VA |
| Backlight type | W-LED |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | Internal |
| Weight (with stand) | 3.3 kg |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Cable management | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Power cable length | 1.8 m |
| Compatible operating systems | Windows 10, Windows 11 |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Weight (without stand) | 2.8 kg |
| Feet colour | Black |
| Timp de răspuns monitor | 6 – 7 ms |
| Width (with stand) | 539.4 mm |
| Width (without stand) | 539.4 mm |
| Bezel width (side) | 1.8 mm |
| Bezel width (top) | 1.8 mm |
| Response time | 7 ms |
| Depth (without stand) | 52.2 mm |
| Depth (with stand) | 209.5 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 24.x" |
| Destinat pentru | |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| HD type | Full HD |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Power consumption (max) | 23 W |
| Power consumption (typical) | 16 W |
| Height adjustment | No |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 412 mm |
| Package weight | 4.6 kg |
| Package width | 633 mm |
| Certification | RoHS TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Height (with stand) | 412.7 mm |
| Height (without stand) | 325.4 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.18 cm |
| Producator | LENOVO |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 75 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 4 |
| Nivel pixel | 0,275 x 0,275 |
| Densitate pixeli | 92 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Gamă de culori | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Conectivitate pentru căşti | 3.5 mm |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 22 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Consum de energie (tipic) | 16 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 23 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50 – 60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Lăţime (cu stand) | 539,4 |
| Adâncime (cu stand) | 209,5 |
| Înălţime (cu stand) | 412,7 |
| Greutate | 3,3 |
| Lățime (fără stand) | 539,4 |
| Adâncime (fără stand) | 52,2 |
| Înălțime (fără stand) | 325,4 |
| Lățime ramă (lateral) | 1,8 |
| Lățime ramă (sus) | 1,8 |
| Lățime ramă (jos) | 2,18 |
| Lăţime de ambalaj | 633 |
| Adâncimea de ambalaj | 124 |
| Înălţime de ambalaj | 412 |
| Greutatea pachetului | 4,6 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu HDMI | 1,8 |
| Lungime cablu curent | 1,8 |
| Sisteme de operare compatibile | Windows 10, Windows 11 |
| Certificare | RoHS |








