Monitor Dahua 24.5″ DHI-LM25-E231BN, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 0.5ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 85%, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 24.5" DHI-LM25-E231BN, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,
498,05 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM25-E231BN, 62,2 cm (24.5″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 0,5 ms, Negru
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Power adapter included | Yes |
| Audio output | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| DisplayPort | Da |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Response time | 0.5 ms |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Feet colour | Black |
| Maximum refresh rate | 200 Hz |
| Depth (without stand) | 58 mm |
| Pixel density | 89.91 ppi |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Height (without stand) | 330.6 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.96 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Destinat pentru | |
| Pixel Pitch | 0.0944 x 0.2802 mm |
| Width (without stand) | 557.7 mm |
| Weight (without stand) | 2.93 kg |
| Current rating | 3 A |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5) |
| Cables included | DisplayPort |
| Display diagonal (metric) | 62 cm |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Package weight | 4 kg |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package depth | 134 mm |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 19 W |
| Package width | 620 mm |
| Package height | 431 mm |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| Power consumption (max) | 23.8 W |
| Bezel width (side) | 6.98 mm |
| Bezel width (top) | 6.98 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 23.4 kWh |
| Producator | DAHUA |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080 |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 200 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,0944 x 0,28 |
| Densitate pixeli | 89,91 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 54,4 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 30,3 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 85 |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 18 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 23,4 |
| Consum de energie (tipic) | 19 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 23,8 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 12 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Cotare curenta | 3 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 85 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Lățime (fără stand) | 557,7 |
| Adâncime (fără stand) | 58 |
| Înălțime (fără stand) | 330,6 |
| Greutate | 2,93 |
| Lățime ramă (lateral) | 6,98 |
| Lățime ramă (sus) | 6,98 |
| Lățime ramă (jos) | 1,96 |
| Lăţime de ambalaj | 620 |
| Adâncimea de ambalaj | 134 |
| Înălţime de ambalaj | 431 |
| Greutatea pachetului | 4 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Manual | Da |
| Certificate de conformitate | CE, Compatibilitate Electromagnetică (EMC), Directiva Limitelor de Tensiune (LVD) |
| Întretimp între eşecuri | 30000 |


