Monitor LG 27″ 27U41YA-B.AEUQ, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 220 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, D-SUB: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: 0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 27" 27U41YA-B.AEUQ, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,