Monitor Dahua 23.6″ DHI-LM24-E240C, Diagonal (inch): 23.6, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB, Color Gamut Coverage: 0.8, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -5/+15, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 23.6" DHI-LM24-E240C, Diagonal (inch): 23.6, Diagonal (cm): 60,
720,86 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM24-E240C, 59,9 cm (23.6″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| LED backlight | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Power adapter included | Yes |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | External |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Supported video modes | 1080p |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Weight (without stand) | 3.6 kg |
| G-Sync | Da |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Feet colour | Black |
| Illuminated stand | No |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Input current | 3 A |
| Depth (without stand) | 90.7 mm |
| Width (without stand) | 537.9 mm |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Frameless design | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Destinat pentru | |
| Pixel density | 93.3 ppi |
| Automatic brightness control | No |
| Height (with stand) | 414.5 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Display diagonal (metric) | 60 cm |
| Cables included | DisplayPort |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6) |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Status |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package weight | 4.2 kg |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Package height | 400 mm |
| Power consumption (max) | 34 W |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| Package width | 623 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Depth (with stand) | 202.2 mm |
| Pixel Pitch | 0.2716 x 0.2716 mm |
| Width (with stand) | 537.9 mm |
| Height (without stand) | 320.3 mm |
| Bezel width (side) | 3.2 mm |
| Bezel width (top) | 3.2 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.64 cm |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | Edge LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rezoluții grafice suportate | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Moduri video suportate | 1080p |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 240 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Nivel pixel | 0,272 x 0,272 |
| Densitate pixeli | 93,3 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 52,1 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 29,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 8 |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 85 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Suport iluminat | Nu |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| WiFi | Nu |
| BLUETOOTH | No, Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Montare pe perete | Da |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Status |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 17 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 25 |
| Consum de energie (tipic) | 24 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 34 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Curent de intrare | 3 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 12 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 85 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Lăţime (cu stand) | 537,9 |
| Adâncime (cu stand) | 202,2 |
| Înălţime (cu stand) | 414,5 |
| Lățime (fără stand) | 537,9 |
| Adâncime (fără stand) | 90,7 |
| Înălțime (fără stand) | 320,3 |
| Greutate | 3,6 |
| Lățime ramă (lateral) | 3,2 |
| Lățime ramă (sus) | 3,2 |
| Lățime ramă (jos) | 1,64 |
| Lăţime de ambalaj | 623 |
| Adâncimea de ambalaj | 145 |
| Înălţime de ambalaj | 400 |
| Greutatea pachetului | 4,2 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort |
| Adaptor curent inclus | Da |
| Manual | Da |
| Control automat luminozitate | Nu |
| Certificate de conformitate | CE, Compatibilitate Electromagnetică (EMC), Directiva Limitelor de Tensiune (LVD) |










