Monitor LG 36.5″ 37G800A-B.AEUQ, Curvature: 100R, Diagonal (inch): 36.5, Diagonal (cm): 92, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 165Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.95, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -9/+13, HAS: 110mm, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1 upstream, 2 downstream, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 65W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 36.5" 37G800A-B.AEUQ, Curvature: 100R, Diagonal (inch): 36.5, Diagonal
3.932,03 lei TVA inclus.
LG 37G800A-B, 94 cm (37″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, 1 ms, Negru
22 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 38.X" |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Power adapter included | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| RMS rated power | 10 W |
| Stand included | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Feet colour | Black |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 83 kWh |
| Width (with stand) | 815.6 mm |
| Width (without stand) | 815.6 mm |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Weight (with stand) | 13.8 kg |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package width | 980 mm |
| Power consumption (typical) | 48 W |
| Package depth | 282 mm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Package height | 600 mm |
| Package weight | 18.2 kg |
| Display diagonal | 94 cm (37) |
| Number of downstream ports | 2 |
| Pixel Pitch | 0.21042 x 0.21042 mm |
| Display diagonal (metric) | 92.7 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 600, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Depth (with stand) | 286.3 mm |
| Height (with stand) | 642.3 mm |
| Depth (without stand) | 158.6 mm |
| Height (without stand) | 490.3 mm |
| Weight (without stand) | 9.6 kg |
| Diagonala display | |
| Producator | LG |
| Rezolutie display | 3840×2160 |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 400 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Curbat |
| Rația de contrast (tipică) | 4000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,21 x 0,21 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 600, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Acoperire DCI-P3 | 95 |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Tip NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi downstream | 2 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 65 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Microfon, Jack line-in | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 37 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 83 |
| Consum de energie (tipic) | 48 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Lăţime (cu stand) | 815,6 |
| Adâncime (cu stand) | 286,3 |
| Înălţime (cu stand) | 642,3 |
| Greutate | 13,8 |
| Lățime (fără stand) | 815,6 |
| Adâncime (fără stand) | 158,6 |
| Înălțime (fără stand) | 490,3 |
| Lăţime de ambalaj | 980 |
| Adâncimea de ambalaj | 282 |
| Înălţime de ambalaj | 600 |
| Greutatea pachetului | 18,2 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, USB tip-C |
| Adaptor curent inclus | Da |










