Monitor LG 44.5″ 45GX900A-B.AEU, Curvature: 800R, Diagonal (inch): 44.5, Diagonal (cm): 113, Aspect ratio: 21:9, Panel: OLED, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 275 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.985, Colours: 1.07B, Speakers: 7Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: Yes, Pivot: Yes, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 65W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
Monitor LG 44.5" 45GX900A-B.AEU, Curvature: 800R, Diagonal (inch): 44.5, Diagonal
7.156,88 lei TVA inclus.
LG 45GX900A-B, 113 cm (44.5″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, OLED, 0,03 ms, Negru
12 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Screen-Size | 29.x" |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Power adapter included | Yes |
| Anti-glare screen | No |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Power cable length | 2 m |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Cable management | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| FPS counter | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Tip panel | OLED |
| DCI-P3 coverage | 98.5% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| Stylus included | No |
| Sun hood included | No |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| Display brightness (typical) | 275 cd/m² |
| Screen curvature rating | 800R |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| HDCP version | 2.3 |
| Smart modes | Energy saving |
| RMS rated power | 14 W |
| Colour gamut | 94% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Pixel density | 96 ppi |
| Remote control batteries included | No |
| Installation CD | No |
| Weight (with stand) | 13.5 kg |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Pixel Pitch | 0.303 x 0.303 mm |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | |
| HDMI | Yes |
| Swivel arm | Yes |
| DVI | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Quick start guide | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Remote control included | No |
| HD type | Wide Quad HD |
| Manual | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package height | 301 mm |
| Package weight | 18.9 kg |
| Package depth | 550 mm |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB Type-C |
| Display diagonal (metric) | 113 cm |
| Display diagonal | 113 cm (44.5) |
| Height (without stand) | 457 mm |
| Weight (without stand) | 8.9 kg |
| Power consumption (typical) | 50.35 W |
| Width (with stand) | 992.7 mm |
| Depth (with stand) | 338.6 mm |
| Height (with stand) | 661.7 mm |
| Width (without stand) | 992.7 mm |
| Depth (without stand) | 218 mm |
| Package width | 1143 mm |
| Producator | LG |
| Garantie |










