Monitor LG 44.5″ 45GX950A-B.AEU, Curvature: 800R, Diagonal (inch): 44.5, Diagonal (cm): 113, Aspect ratio: 21:9, Panel: OLED, Resolution: 5120×2160, Refresh Rate: 165Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 275 cd/m², Contrast (static) : 1.5M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 98.5%, Colours: 1.07B, Speakers: Yes, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -10/-15, HAS: 120mm, Swivel: -10/-10, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor LG 44.5" 45GX950A-B.AEU, Curvature: 800R, Diagonal (inch): 44.5, Diagonal
10.004,29 lei TVA inclus.
LG 45GX950A-B, 114,3 cm (45″), 5120 x 2160 Pixel, WUHD, OLED, 0,03 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| RMS rated power | 20 W |
| Power adapter included | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Swivel angle range | -10 – 10° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Tip panel | OLED |
| Colour gamut | 98.5% |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Weight (with stand) | 14.1 kg |
| Response time | 0.03 ms |
| Contrast ratio (typical) | 1500000:1 |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Digital signal format system | Not supported |
| LED backlight | No |
| Rezoluție monitor | 5120 x 2160 |
| DisplayPort version | 2.1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Screen shape | Curved |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 0 |
| Pixel density | 125 ppi |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru | |
| Display brightness (peak) | 1300 cd/m² |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package height | 301 mm |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer |
| Package weight | 20.5 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Display resolution | 5120 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 114.3 cm (45) |
| Display diagonal (metric) | 113 cm |
| HD type | WUHD |
| Supported graphics resolutions | 5120 x 2160 |
| Pixel Pitch | 0.2035 x 0.2035 mm |
| Tilt angle range | -10 – 15° |
| Width (with stand) | 991.6 mm |
| Depth (with stand) | 342 mm |
| Height (with stand) | 665.6 mm |
| Width (without stand) | 991.6 mm |
| Depth (without stand) | 225.5 mm |
| Height (without stand) | 460.7 mm |
| Weight (without stand) | 9.4 kg |
| Package width | 1142 mm |
| Package depth | 564 mm |
| Producator | LG |
| Garantie |








