Monitor Philips 27″ 27B2U3601/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1500:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 1.14, Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 150mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -180/+180, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Amonte), 4x USB Type-A (Aval), USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: Yes, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 27" 27B2U3601/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
1.311,71 lei TVA inclus.
Philips 3000 series 27B2U3601/00, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 4 ms, Negru
16 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | UHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Audio output | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Haze rate | 25% |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Depth (without stand) | 46 mm |
| Pixel density | 109 ppi |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Office |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Response time | 4 ms |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Feet colour | Black |
| NTSC coverage (typical) | 114% |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Digital vertical frequency | 48 – 120 Hz |
| Width (with stand) | 615 mm |
| Width (without stand) | 615 mm |
| Weight (with stand) | 6.44 kg |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Weight (without stand) | 4.77 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Digital horizontal frequency | 30 – 230 kHz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (without stand) | 361 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| AMD FreeSync | No |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Height (with stand) | 539 mm |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Plug and Play | No |
| Destinat pentru | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Package width | 730 mm |
| Package height | 445 mm |
| Package depth | 139 mm |
| HD type | Quad HD |
| Power consumption (standby) | 0.35 W |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB Type-C to USB Type-C |
| Depth (with stand) | 146 mm |
| Power consumption (typical) | 23.43 W |
| Power consumption (PowerSave) | 13.8 W |
| Diagonala display | |
| Package weight | 9.17 kg |
| Rezolutie display | 2560×1440 |
| Producator | PHILIPS |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Garantie | |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Densitate pixeli | 109 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 230 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 120 |
| Rată opacitate | 25 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 125 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 114 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Birou |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune ieșire DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -180 – 180 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Priza si Pornire | Nu |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 16 |
| Consum de energie (tipic) | 23,43 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,35 |
| Consum energie (PowerSave) | 13,8 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 615 |
| Adâncime (cu stand) | 146 |
| Înălţime (cu stand) | 539 |
| Greutate | 6,44 |
| Lățime (fără stand) | 615 |
| Adâncime (fără stand) | 46 |
| Înălțime (fără stand) | 361 |
| Lăţime de ambalaj | 730 |
| Adâncimea de ambalaj | 139 |
| Înălţime de ambalaj | 445 |
| Greutatea pachetului | 9,17 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Curent, USB tip C către USB tip C |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Certificate de conformitate | CB, CE, EAC, EMF, Comisia Federală a Comunicațiilor (FCC), ICES, Minimum Energy Performance Standards (MEPS), RoHS, TÜV mark, UKCA |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |










