Monitor Philips 27″ 27B2N3500J/00
Monitor Philips 27" 27B2N3500J/00
1.010,98 lei TVA inclus.
Philips 27B2N3500J/00, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, 2K, LCD, 4 ms, Negru
32 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Audio output | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Depth (without stand) | 46 mm |
| Pixel density | 109 ppi |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Response time | 4 ms |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Feet colour | Black |
| NTSC coverage (typical) | 114% |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Width (with stand) | 615 mm |
| Width (without stand) | 615 mm |
| Vertical scan range | 48 – 120 Hz |
| RMS rated power | 4 W |
| Weight (without stand) | 4.56 kg |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height (without stand) | 361 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Height (with stand) | 539 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 190 kHz |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Destinat pentru | |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Package width | 730 mm |
| Package height | 445 mm |
| Package depth | 139 mm |
| HD type | 2K |
| Compliance certificates | CB |
| Package weight | 9.12 kg |
| Power consumption (typical) | 11.28 W |
| Depth (with stand) | 146 mm |
| Diagonala display | |
| Weight (with stand) | 6.23 kg |
| Rezolutie display | 2560×1440 |
| Producator | PHILIPS |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Garantie | |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rezoluții grafice suportate | 2560 x 1440 |
| Moduri video suportate | 1440p |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,233 x 0,233 |
| Densitate pixeli | 109 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 190 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 120 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 125 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 114 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieşire audio | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -180 – 180 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 16 |
| Consum de energie (tipic) | 11,28 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 615 |
| Adâncime (cu stand) | 146 |
| Înălţime (cu stand) | 539 |
| Greutate | 6,23 |
| Lățime (fără stand) | 615 |
| Adâncime (fără stand) | 46 |
| Înălțime (fără stand) | 361 |
| Lăţime de ambalaj | 730 |
| Adâncimea de ambalaj | 139 |
| Înălţime de ambalaj | 445 |
| Greutatea pachetului | 9,12 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Curent |
| Manual | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Certificate de conformitate | CB |










