Monitor Philips 27″ 27E2N1100L/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: sRGB, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: 0
Monitor Philips 27" 27E2N1100L/00, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
496,41 lei TVA inclus.
Philips 1000 series 27E2N1100L/00, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 4 ms, Negru
31 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Panel type | VA |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Power supply type | External |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| HDCP version | 1.4 |
| Height (without stand) | 363 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 115 kHz |
| Height (with stand) | 457 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Pixel density | 81.59 ppi |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Response time | 4 ms |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Adaptive synchronisation | Yes |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Digital horizontal frequency | 30 – 115 kHz |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Pixel Pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| Depth (without stand) | 32 mm |
| Weight (without stand) | 2.69 kg |
| Regulatory Approvals | CE Mark, CB, ETL, CEC, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Weight (with stand) | 30.5 kg |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Display diagonal | 6.86 cm (2.7) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Cables included | HDMI, Power |
| HD type | Full HD |
| Package height | 420 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package depth | 126 mm |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Height adjustment | No |
| Package width | 690 mm |
| Doesn't contain | Mercury |
| Power consumption (typical) | 17.6 W |
| Package weight | 5.2 kg |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4, 4 – 5 ms |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 4000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Infinity DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Nivel pixel | 0,311 x 0,311 |
| Densitate pixeli | 81,59 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 115 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 60 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 115 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 100 |
| Diagonala display | |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Ecran sRGB | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Acasă |
| Culoarea produsului | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da, Yes |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Numărul de limbi OSD | 21 |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Punere în funcțiune, Mod Stand-by |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 16 |
| Consum de energie (tipic) | 17,6 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 614 |
| Adâncime (cu stand) | 200 |
| Înălţime (cu stand) | 457 |
| Lățime (fără stand) | 614 |
| Adâncime (fără stand) | 32 |
| Înălțime (fără stand) | 363 |
| Greutate | 2,69, 3,05 |
| Lăţime de ambalaj | 690 |
| Adâncimea de ambalaj | 126 |
| Înălţime de ambalaj | 420 |
| Greutatea pachetului | 5,2 |
| Cabluri incluse | HDMI, Curent |
| Nu conține | Mercur |
| Tip finisaj exterior | Texturat |
| Caracteristici superioare imagine | SmartImage |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Aprobări de Reglementare | CE Mark, CB, ETL, CEC, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Sincronizare adaptativă | Da |
| Mod EasyRead | Da |
| Mod LowBlue | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Întretimp între eşecuri | 50000 |




