Monitor Philips 27″ 27M2C5200W/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 280Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.3ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 92%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5~20˚, HAS: 130mm, Swivel: -5~30˚, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 27" 27M2C5200W/00
1.367,66 lei TVA inclus.
Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LCD, 0,3 ms, Gri
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Depth (with stand) | 247 mm |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Surface hardness | 3H |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Width (with stand) | 611 mm |
| Width (without stand) | 611 mm |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Depth (without stand) | 90 mm |
| Panel type | Fast VA |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Vertical scan range | 48 – 240 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 121% |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Horizontal scan range | 30 – 320 kHz |
| Weight (without stand) | 3.97 kg |
| Response time | 0.3 ms |
| Height (without stand) | 369 mm |
| NTSC coverage (typical) | 108% |
| Pixel density | 81.68 ppi |
| Height (with stand) | 528 mm |
| Weight (with stand) | 5.79 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Pixel Pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Headphone outputs | 1 |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Package depth | 188 mm |
| Package weight | 9.15 kg |
| Compliance certificates | CB, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, TÜV mark, UKCA |
| Package height | 480 mm |
| Package width | 785 mm |
| Colour name | Dark Slate |
| Power consumption (typical) | 22.4 W |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie |










