Monitor Philips 31.5″ 32B2U3601/00, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 1.02, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 180mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -180/+180, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Amonte), 4x USB Type-A (Aval), USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: Yes, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 31.5" 32B2U3601/00, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80,
1.578,95 lei TVA inclus.
Philips 32B2U3601/00, 80 cm (31.5″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, 4 ms, Negru
28 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LCD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Audio output | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| HBR3 support | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| SoftBlue | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| G-Sync | Da |
| Response time | 4 ms |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| NTSC coverage (typical) | 102% |
| Width (with stand) | 714 mm |
| Width (without stand) | 714 mm |
| Pixel Pitch | 0.2727 x 0.2727 mm |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| ECO mode | Yes |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (with stand) | 299 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 113% |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| Destinat pentru | |
| DVI | No |
| HDMI | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 150 kHz |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C to USB Type-C |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Compliance certificates | RoHS |
| LED indicators | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Package depth | 159 mm |
| Package height | 510 mm |
| HD type | Quad HD |
| Package weight | 13.7 kg |
| Power consumption (typical) | 25.8 W |
| Package width | 840 mm |
| Adjustable height (max) | 18 cm |
| Height (with stand) | 627 mm |
| Depth (without stand) | 94 mm |
| Weight (with stand) | 9.87 kg |
| Height (without stand) | 627 mm |
| Diagonala display | |
| Weight (without stand) | 7.07 kg |
| Rezolutie display | 2560×1440 |
| Producator | PHILIPS |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Garantie | |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,273 x 0,273 |
| Densitate pixeli | 93 |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 150 |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 48 – 100 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,3 |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Acoperire sRGB (tipic) | 113 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 102 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 4 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 18 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -180 – 180 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Priza si Pornire | Da |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 20 |
| Consum de energie (tipic) | 25,8 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 714 |
| Adâncime (cu stand) | 299 |
| Înălţime (cu stand) | 627 |
| Greutate | 9,87 |
| Lățime (fără stand) | 714 |
| Adâncime (fără stand) | 94 |
| Înălțime (fără stand) | 627 |
| Lăţime de ambalaj | 840 |
| Adâncimea de ambalaj | 159 |
| Înălţime de ambalaj | 510 |
| Greutatea pachetului | 13,7 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort, HDMI, USB tip C către USB tip C |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Suport HBR3 | Da |
| Revizie Putere USB Redată | 3.0 |
| Număr de porturi RJ-45 | 1 |
| Mod ECO | Da |
| SoftBlue | Da |
| Mod EasyRead | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Întretimp între eşecuri | 70000 |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Ethernet LAN | Da |
| Certificare | : CB, CE Mark, ETL, CEC, |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Plastic reciclat post-consum | 85 |










