Monitor Philips 34″ 34B2U3600C/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: LCD VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3500:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 1.04, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+30, HAS: 180mm, Swivel: -180/+180, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: USB3.2, Gen1, 5G, amonte: USB-C1 (complet)/USB-B aval: USB-A x4 (cu 1 B.C 1.2 pentru încărcare rapidă), USB-C: x1, RJ-45: Yes, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Philips 34" 34B2U3600C/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
1.813,32 lei TVA inclus.
Philips 3000 series 34B2U3600C/00, 86,4 cm (34″), 3440 x 1440 Pixel, Wide Quad HD, LCD, 4 ms, Negru
4 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Market positioning | Business |
| Anti-glare screen | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Panel type | VA |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Audio output | Yes |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Built-in KVM switch | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| HBR3 support | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 10 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| Colour depth | 10 bit |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Depth (without stand) | 107 mm |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Digital horizontal frequency | 30 – 190 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 120 Hz |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| NTSC coverage (typical) | 104% |
| Height (with stand) | 575 mm |
| Pixel density | 110 ppi |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Height (without stand) | 369 mm |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Weight (with stand) | 10.4 kg |
| Destinat pentru | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| HD type | Wide Quad HD |
| Manual | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package height | 525 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Package depth | 188 mm |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Package width | 930 mm |
| Package weight | 15.3 kg |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Weight (without stand) | 7.82 kg |
| Depth (with stand) | 287 mm |
| Power consumption (typical) | 28.19 W |
| Power consumption (PowerSave) | 20.2 W |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power, USB Type-C to USB Type-C |
| Diagonala display | |
| SmartImage | Y |
| Rezolutie display | 3440×1440 |
| Producator | PHILIPS |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Garantie | |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rezoluții grafice suportate | 3440 x 1440 |
| Rația de contrast (tipică) | 3500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 50000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | SmartContrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Nivel pixel | 0,232 x 0,232 |
| Densitate pixeli | 110 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 79,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,4 |
| Frecvență orizontală (mod) digital | 30 – 190 |
| Frecvență verticală (mod) digital | 48 – 120 |
| DDC/CI | Da |
| Rată opacitate | 25 |
| Duritate suprafață | 3H |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 104 |
| Supot tip VESA Adaptative Sync | Da |
| Sincronizare componentă video | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Sisteme de operare Mac suportate | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 10 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip port USB upstream | USB Tip-B, USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 2 |
| Număr de porturi USB Tip-B conectare upstream | 1 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 4 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 90 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieşire audio | Da |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4/2.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -180 – 180 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Limbi afișaj pe ecran (OSD) | Chineză simplificată, Chineză tradițională, Cehă, Germană, Olandeză, Engleză, Spaniolă, Finlandeză, Franceză, Greacă, Ungară, Italiană, Japoneză, Coreeană, Poloneză, Portugheză, Rusă, Suedeză, Turcă, Ukrainiană |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 20 |
| Consum de energie (tipic) | 28,19 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Consum energie (PowerSave) | 20,2 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3658 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 3658 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 807 |
| Adâncime (cu stand) | 287 |
| Înălţime (cu stand) | 575 |
| Greutate | 10,4 |
| Lățime (fără stand) | 807 |
| Adâncime (fără stand) | 107 |
| Înălțime (fără stand) | 369 |
| Lăţime de ambalaj | 930 |
| Adâncimea de ambalaj | 188 |
| Înălţime de ambalaj | 525 |
| Greutatea pachetului | 15,3 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, HDMI, Curent, USB tip C către USB tip C |
| Manual | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Nu conține | Mercur, PVC/BFR |
| Suport HBR3 | Da |
| Comutator pornit / oprit | Da |
| Revizie Putere USB Redată | 3.0 |
| MultiView | 2 x devices, PIP/PBP mode |
| Aprobări de Reglementare | CB CE Mark EPA TUV/GS TUV Ergo TCO Certified TCO Certified Edge EAC EAC ROHS MEPS CEL CCC CECP UKCA EMF FCC ICES-003 eyesafe® CERTIFIED 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution |
| SmartImage | Y |
| Mod EasyRead | Da |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Material ambalaj reciclabil | 100 |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |













