Monitor Samsung 27″ LS27D304GAUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.58, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+21, HDMI: x1
Monitor Samsung 27" LS27D304GAUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68.58,
727,13 lei TVA inclus.
Samsung S27D304GAU, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Power cable length | 1.5 m |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Audio output | No |
| Weight (with stand) | 4.3 kg |
| Height (with stand) | 470 mm |
| Depth (without stand) | 36.2 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| AMD FreeSync | No |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Frameless design | Yes |
| Width (with stand) | 612.7 mm |
| DVI | Nu |
| Tilt angle range | -2 – 21° |
| Destinat pentru | |
| Depth (with stand) | 200.4 mm |
| Width (without stand) | 612.7 mm |
| Height (without stand) | 360.9 mm |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Certification | Windows 11 |
| HD type | Full HD |
| Package height | 100 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package weight | 4.3 kg |
| Power consumption (typical) | 16 W |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (max) | 25 W |
| Package width | 710 mm |
| Housing material | Recycled plastic |
| Package depth | 403 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms, 5 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 100 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,8 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Standard gamă de culori | NTSC |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru |
| Design fără ramă | Da |
| Material carcasă | Plastic reciclat |
| Hub USB încorporat | Nu |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| Ieşire audio | Nu |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Ajustare a înălţimii | Nu |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -2 – 21 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | D |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 16 |
| Consum de energie (tipic) | 16 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 25 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 612,7 |
| Adâncime (cu stand) | 200,4 |
| Înălţime (cu stand) | 470 |
| Lățime (fără stand) | 612,7 |
| Adâncime (fără stand) | 36,2 |
| Înălțime (fără stand) | 360,9 |
| Greutate | 2,4, 4,3 |
| Lăţime de ambalaj | 710 |
| Adâncimea de ambalaj | 403 |
| Înălţime de ambalaj | 100 |
| Greutatea pachetului | 4,3 |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Perioadă de garanție | 2 |
| Certificare | Windows 11 |




