Monitor Samsung 49″ LS49DG934SUXEN, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 49, Diagonal (cm): 124, Aspect ratio: 32:9, Panel: QD-OLED, Resolution: 5120×1440, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.03ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1,000,000 : 1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2/+15, HAS: 120mm, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: Yes Downstream/Yes Upstream, USB-C: x3 USB C, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Samsung 49" LS49DG934SUXEN, Curvature: 1800R, Diagonal (inch): 49, Diagonal
Samsung G93SD, 124,5 cm (49″), 5120 x 1440 Pixel, Dual QHD, OLED, 0,03 ms, Argint
28 în stoc
Descriere
Informații suplimentare
| Built-in USB hub | Yes |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| USB Type-C | Da |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| Stand type | HAS stand |
| Image size | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| Ecran Curbat: | Da |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Auto source switch+ | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Height (without stand) | 365 mm |
| Rezoluție monitor | 5120 x 1440 |
| Rata de aspect | 32:9 |
| Native aspect ratio | 32:9 |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Tilt angle range | -2 – 15° |
| Weight (with stand) | 12.6 kg |
| Response time | 0.03 ms |
| Quantum dot color technology | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| Game features | Super Arena Gaming UX |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 71 kWh |
| Micro HDMI ports quantity | 1 |
| Feet colour | Black, Silver |
| Width (with stand) | 1194.7 mm |
| Height (with stand) | 529.3 mm |
| Width (without stand) | 1194.7 mm |
| Depth (without stand) | 180.8 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (with stand) | 284.1 mm |
| Weight (without stand) | 8.8 kg |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Screen shape | Curved |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru | |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 61 kWh |
| Product colour | Silver |
| Built-in speaker(s) | No |
| DC-in jack | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Package height | 240 mm |
| Package weight | 1.81 kg |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Storage temperature (T-T) | 10 – 80 °C |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Eye Saver |
| Display diagonal | 124.5 cm (49) |
| Display resolution | 5120 x 1440 pixels |
| HD type | Dual QHD |
| Display diagonal (metric) | 124 cm |
| Power consumption (typical) | 61 W |
| Package width | 1352 mm |
| Package depth | 474 mm |