Monitor Samsung 27″ LS27FG510EUXEN
Monitor Samsung 27" LS27FG510EUXEN
1.422,63 lei TVA inclus.
Samsung G5F1, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| USB Type-A downstream ports quantity | 1 |
| Game features | Refresh Rate Optimizer, Super Arena Gaming UX |
| Depth (with stand) | 234.2 mm |
| Height (with stand) | 520.6 mm |
| Weight (without stand) | 3.2 kg |
| Weight (with stand) | 4.6 kg |
| Width (with stand) | 618.2 mm |
| Width (without stand) | 618.2 mm |
| Display brightness (min) | 240 cd/m² |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Depth (without stand) | 92.4 mm |
| Height (without stand) | 376.9 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru | |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Display diagonal | 6.86 cm (2.7) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Cables included | DisplayPort, Power |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package height | 155 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Package depth | 455 mm |
| Power consumption (max) | 35 W |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Package width | 810 mm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Producator | SAMSUNG |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate ecran (min) | 240 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Caracteristici joc | Optimizor Rată Reîmprospătare, Super Arena Gaming UX |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 1 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Yes |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -2 – 92 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 26 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 40 |
| Consum de energie (tipic) | 26 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 35 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 618,2 |
| Adâncime (cu stand) | 234,2 |
| Înălţime (cu stand) | 520,6 |
| Lățime (fără stand) | 618,2 |
| Adâncime (fără stand) | 92,4 |
| Înălțime (fără stand) | 376,9 |
| Greutate | 3,2, 4,6 |
| Lăţime de ambalaj | 810 |
| Adâncimea de ambalaj | 455 |
| Înălţime de ambalaj | 155 |
| Greutatea pachetului | 8,4 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, Curent |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer, Crosshair |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Economisire Eco Plus | Da |
| Off Timer Plus | Da |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Auto source switch+ | Da |




