Monitor Samsung 32″ LS32FG510EUXEN
Monitor Samsung 32" LS32FG510EUXEN
1.728,51 lei TVA inclus.
Samsung G5F1, 81,3 cm (32″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LCD, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| HDCP version | 2.2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Weight (without stand) | 4 kg |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Eco Saving Plus | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| USB Type-A downstream ports quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Width (with stand) | 719.2 mm |
| Depth (with stand) | 248.8 mm |
| Height (with stand) | 597.4 mm |
| Width (without stand) | 719.2 mm |
| Depth (without stand) | 93.7 mm |
| Height (without stand) | 434.8 mm |
| Game features | Refresh Rate Optimizer, Super Arena Gaming UX |
| Weight (with stand) | 5.8 kg |
| Display brightness (min) | 240 cd/m² |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
| Adjustable height (max) | 12 cm |
| Destinat pentru | |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 8.13 cm (3.2) |
| Built-in speaker(s) | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | DisplayPort, Power |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 1.04 kg |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 31 W |
| Power consumption (max) | 48 W |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Package width | 89.5 mm |
| Package depth | 520 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LCD, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate ecran (min) | 240 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 180 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync |
| Caracteristici joc | Optimizor Rată Reîmprospătare, Super Arena Gaming UX |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 1 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Yes |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -2 – 92 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 30 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 31 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 50 |
| Consum de energie (tipic) | 31 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 48 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 719,2 |
| Adâncime (cu stand) | 248,8 |
| Înălţime (cu stand) | 597,4 |
| Lățime (fără stand) | 719,2 |
| Adâncime (fără stand) | 93,7 |
| Înălțime (fără stand) | 434,8 |
| Greutate | 4, 5,8 |
| Lăţime de ambalaj | 895 |
| Adâncimea de ambalaj | 520 |
| Înălţime de ambalaj | 155 |
| Greutatea pachetului | 10,4 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, Curent |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer, Crosshair |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Economisire Eco Plus | Da |
| Off Timer Plus | Da |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Auto source switch+ | Da |




