Monitor Samsung 32″ LS32B800PXPXEN, Diagonal (inch): 32, Diagonal (cm): 81, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 98% DCI, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -2.0˚(±3.0˚)~25.0˚(±3.0˚), HAS: 120.0mm(±5.0mm), Pivot: -2.0˚(± 2.0˚)~92.0˚(±2.0˚), Swivel: -30.0˚(±3.0˚)~30.0˚(±3.0˚), HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 3x USB 3.0/1x USB-C (90W), USB-C: 1x USB-C, USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: YES, AUX: YES
Monitor Samsung 32" LS32B800PXPXEN