Monitor Samsung 27″ LS27CG510EUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 165Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5.0°(±2.0°) ~ 20.0°(±2.0°), HAS: 120.0 ± 5.0mm, Pivot: -2.0°(±2.0°) ~ 92.0°(±2.0°), Swivel: -15.0°(±2.0°) ~ 15.0°(±2.0°), HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: YES
Monitor Samsung 27" LS27CG510EUXEN, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
1.551,58 lei TVA inclus.
Samsung G51C, 68,6 cm (27″), 2560 x 1440 Pixel, Quad HD, LED, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Consumer |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display technology | LED |
| DVI port | No |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Power supply type | External |
| HDR | Da |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Off Timer Plus | Yes |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Cable management | Yes |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Weight (with stand) | 4.8 kg |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Built-in KVM switch | No |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Auto source switch+ | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Service port | Yes |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| TV Plus | No |
| Tap view | No |
| ConnectShare (USB) | No |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Wireless Dex support | No |
| Game features | Super Arena Gaming UX |
| Depth (with stand) | 234.2 mm |
| Weight (without stand) | 3.3 kg |
| Height (with stand) | 520.6 mm |
| Width (with stand) | 618.2 mm |
| Width (without stand) | 618.2 mm |
| Smart modes | AOS, FPS, RPG, RTS |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1370308 |
| Depth (without stand) | 92.4 mm |
| Height (without stand) | 376.9 mm |
| Video colour modes | Cinema, Custom, Dynamic contrast, Original, sRGB |
| Destinat pentru | |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Total amount of recycled materials used for making | 35% |
| Package depth | 465 mm |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | 12 cm |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| Power consumption (max) | 48 W |
| Power consumption (typical) | 25.2 W |
| Package weight | 7 kg |
| HD type | Quad HD |
| Certification | Windows 10 |
| Package height | 192 mm |
| Annual energy consumption | 37 kWh |
| Package width | 702 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Rezolutie display | 2560×1440, Quad HD |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | IPS, LED, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 300 |
| Timp de răspuns (MPRT) | 1 |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega Contrast |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 |
| Optimizator de rată de împrospătare | Da |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 16.7 milioane de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| ConnectShare (USB) | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Caracteristici joc | Super Arena Gaming UX |
| Moduri Smart | AOS, FPS, RPG, RTS |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Nu |
| DVI | Nu |
| HDMI | Da |
| HDMI | 2, Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Ieșiri căști | 1 |
| Comutator KVM încorporat | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 1.4 |
| Mufă jack CC-intrare | Da |
| Port service | Da |
| WiFi | Nu |
| BLUETOOTH | Nu |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 12 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -2 – 92 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -15 – 15 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 25 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 38 |
| Consum de energie (tipic) | 25,2 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,3 |
| Consum de energie (max) | 48 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Consum anual de energie | 37 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 618,2 |
| Adâncime (cu stand) | 234,2 |
| Înălţime (cu stand) | 520,6 |
| Lățime (fără stand) | 618,2 |
| Adâncime (fără stand) | 92,4 |
| Înălțime (fără stand) | 376,9 |
| Greutate | 3,3, 4,8 |
| Lăţime de ambalaj | 702 |
| Adâncimea de ambalaj | 465 |
| Înălţime de ambalaj | 192 |
| Greutatea pachetului | 7 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, DisplayPort |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologii specifice de brand | Black Equalizer |
| TV Plus | Nu |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Nu |
| Suportă Wireless Dex | Nu |
| Tap view | Nu |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Moduri culoare video | Cinema, Personalizat, Dynamic contrast, Original, sRGB |
| Comutator sursă automat | Da |
| Off Timer Plus | Da |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Certificare | Windows 10 |
| Procentaj de material reciclat | 35 |










