Monitor Samsung 55″ LS55CG970NUXDU, Curvature: 1000R, Diagonal (inch): 55, Diagonal (cm): 139.7, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 165Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 600 cd/m², Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI, Color Gamut Coverage: 95%, Speakers: 15Wx4, VESA Wallmount: TBC, Tilt: TBC, HAS: Landscape:270mm, Portrait:30mm, Pivot: Yes, Swivel: TBC, HDMI: x3, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB 2.0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Samsung 55" LS55CG970NUXDU
11.196,55 lei TVA inclus.
Samsung G97NC, 139,7 cm (55″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, Negru
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| Market positioning | Consumer |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Local dimming | Yes |
| Display technology | LED |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Boxe integrate | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Power supply type | Internal |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| Stand type | HAS stand |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Image size | Y |
| Off Timer Plus | Yes |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Display brightness (typical) | 600 cd/m² |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Montare VESA | Nu |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour gamut | 95% |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Operating system installed | Tizen |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Wireless Dex support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Universal guide | Yes |
| Multi View | Yes |
| Wireless display | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| NFT marketplaces | Nifty Gateway |
| Workspace | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Web service | Microsoft 365 |
| My contents | Yes |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Screen curvature rating | 1000R |
| USB hub version | 2.0 |
| Feet colour | Black |
| On/Off timer | Yes |
| Viewable size, horizontal | 121 cm |
| Viewable size, vertical | 68 cm |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 162 kWh |
| Quantum dot color technology | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Office 365 support | Yes |
| Smart calibration | Yes |
| HDMI version | 2.0/2.1 |
| Width (with stand) | 1174.8 mm |
| Depth (with stand) | 379 mm |
| Height (with stand) | 1102 mm |
| Weight (with stand) | 41.5 kg |
| Width (without stand) | 1174.8 mm |
| Depth (without stand) | 251.8 mm |
| Height (without stand) | 704.8 mm |
| Weight (without stand) | 21.1 kg |
| Display brightness (min) | 420 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Quantum HDR 32+ |
| Smart modes | Dynamic, Eco, Filmmaker, Graphics, Movie, Standard |
| RMS rated power | 60 W |
| Tilt angle range | -10 – 10° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 80 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1648820 |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | |
| Rezolutie display | 3840×2160, 4K Ultra HD |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Tip panel | LED, VA |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 600 |
| Luminozitate ecran (min) | 420 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms, Da |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1000R |
| Rația de contrast (tipică) | 1000000:1 |
| Nume raport contrast dinamic | Mega DCR |
| Rată maximă de reîmprospătare | 165 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1 miliarde de culori |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 121 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 68 |
| Diagonala display | |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Quantum HDR 32+ |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 95 |
| Tehnologie color Quantum dot | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Da |
| Tip AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Mod de joc | Da |
| Caracteristici joc | Unghi foarte larg GameView |
| Moduri Smart | Dinamice, Eco, Imagine tip cinema, Grafic, Film, Standard |
| Sistem de operare | |
| Puterea RMS | 60 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Control Adaptativ Sunet (ASC) | Da |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Consumator |
| Culoarea produsului | Negru |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 2.0 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 2 |
| HDMI | Da |
| HDMI | 3, Da |
| Versiune HDMI | 2.0/2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Da |
| Comutator KVM încorporat | Da |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Da |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 200 x 200 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 27 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -10 – 10 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 80 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 162 |
| Consum de energie (tipic) | 80 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 140 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Lăţime (cu stand) | 1174,8 |
| Adâncime (cu stand) | 379 |
| Înălţime (cu stand) | 1102 |
| Lățime (fără stand) | 1174,8 |
| Adâncime (fără stand) | 251,8 |
| Înălțime (fără stand) | 704,8 |
| Greutate | 21,1, 4,15 |
| Tip stand | Stand HAS |
| Lăţime de ambalaj | 1362 |
| Adâncimea de ambalaj | 317 |
| Înălţime de ambalaj | 922 |
| Greutatea pachetului | 57,1 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, HDMI |
| Telecomandă inclusă | Da |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Lungime cablu curent | 1,5 |
| Tehnologii specifice de brand | Eye Saver |
| Tehnologie sound mirroring (redare sunet de pe un alt dispozitiv) | Da |
| Oglindire ecran | Da |
| TV Plus | Da |
| Suportă SmartThings app | Da |
| Se poate utiliza cu Samsung Bixby | Da |
| Suportă Office 365 | Da |
| Suportă Wireless Dex | Da |
| Tap view | Da |
| Asistent virtual | Amazon Alexa |
| Ghidaj universal | Da |
| Multi View/Vizionare simultană | Da |
| Reglare luminozitate locală | Da |
| Mod Economic Samsung Eye | Da |
| Pornit / Oprit Chronometru | Da |
| Dimensiune imagine | Y |
| Afișaj fără fir | Da |
| Funcție imagine adaptivă | Da |
| Comutator sursă automat | Da |
| Off Timer Plus | Da |
| Calibrare smart | Da |
| Piață de NFT-uri | Nifty Gateway |
| Spațiu de lucru | Da |
| Punct de țintire virtual | Da |
| Serviciu Web | Microsoft 365 |
| Conținutul meu | Da |
| Certificare | UL Glare Free |
















































