Monitor ViewSonic 22″ VG2208A-HD
Monitor ViewSonic 22" VG2208A-HD
546,67 lei TVA inclus.
Viewsonic VG Series VG2208A-HD, 55,9 cm (22″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 5 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Colour gamut | 72% |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Pallet gross width | 120 cm |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Depth (without stand) | 43 mm |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| Game mode | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Display brightness (peak) | 250 cd/m² |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Feet colour | Black |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Tilt angle range | -3.5 – 23° |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Colour gamut standard | NTSC |
| Destinat pentru | |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Width (with stand) | 492.9 mm |
| Width (without stand) | 492.9 mm |
| Height (without stand) | 286.5 mm |
| Digital horizontal frequency | 21 – 115 kHz |
| Smart modes | Game, Movie |
| Swivel angle range | 170 – 340° |
| Depth (with stand) | 204.3 mm |
| Height (with stand) | 458.3 mm |
| Weight (with stand) | 3.8 g |
| Weight (without stand) | 2.2 g |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick start guide | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Cables included | HDMI, Power |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 55.9 cm (22) |
| Package type | Box |
| Weight | 3.8 kg |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 14 W |
| Package width | 550 mm |
| Package depth | 153 mm |
| Package height | 348 mm |
| Compliance certificates | CB, CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Package weight | 51 kg |
| Power consumption (max) | 2.3 W |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Pallet gross height | 2.24 m |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










