Monitor ViewSonic 24″ VA2432-H, Diagonal (inch): 24, Diagonal (cm): 61, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.75, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -3° ~ 20°, D-SUB: x1, HDMI: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 24" VA2432-H
560,13 lei TVA inclus.
Viewsonic VA2432-h, 61 cm (24″), 1920 x 1080 Pixel, Full HD, LED, 4 ms, Negru
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Native aspect ratio | 16:9 |
|---|---|
| Panel type | IPS |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Width (without stand) | 540 mm |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Supported video modes | 1080p |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| Response time | 4 ms |
| Height (without stand) | 322 mm |
| Feet colour | Black |
| Digital horizontal frequency | 24 – 86 kHz |
| Depth (without stand) | 36 mm |
| Weight (with stand) | 2.7 kg |
| Tilt angle range | -3 – 20° |
| Height (with stand) | 395 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Colour depth | 8 bit |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 15 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 350953 |
| Width (with stand) | 600 mm |
| Depth (with stand) | 112 mm |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Frameless design | Yes |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| DC-in jack | Yes |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | AC, HDMI |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| HD type | Full HD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 27 kg |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package width | 600 mm |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height adjustment | No |
| Power consumption (typical) | 22 W |
| Package depth | 112 mm |
| Package height | 395 mm |
| Certification | WEEE, BSMI, BIS |
| Pallet gross height | 2.1 m |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Package weight | 37 kg |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










