Monitor ViewSonic 38″ VP3881A, Curvature: 2300R, Diagonal (inch): 38, Diagonal (cm): 95, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178° (H) / 178° (V), Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.94, Colours: 1.07B, Speakers: 2x5W, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -1° ~ 21°, HAS: 130mm, Pivot: 120°, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB A 3.2/x1 USB B 3.2, USB-C: x1 3.2 (Upstream/DP AltMode), USB-C Power Delivery: 90W, RJ-45: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor ViewSonic 38" VP3881A, Curvature: 2300R, Diagonal (inch): 38, Diagonal
5.694,67 lei TVA inclus.
Viewsonic VP3881A, 96,5 cm (38″), 3840 x 1600 Pixel, Quad HD+, LED, 5 ms, Negru
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Panel type | IPS |
|---|---|
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Audio output | Yes |
| RMS rated power | 5 W |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Adobe RGB coverage | 90% |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Weight (with stand) | 12.6 kg |
| sRGB coverage (typical) | 131% |
| Digital horizontal frequency | 15 – 135 kHz |
| NTSC coverage (typical) | 92% |
| Rezoluție monitor | 3840 x 1600 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 49 kWh |
| Digital vertical frequency | 24 – 75 Hz |
| Swivel angle range | 120 – 120° |
| Screen curvature rating | 2300R |
| Pixel Pitch | 0.229 x 0.229 mm |
| Tilt angle range | -1 – 21° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 714127 |
| Width (with stand) | 896 mm |
| Depth (with stand) | 299 mm |
| Height (with stand) | 629.2 mm |
| Width (without stand) | 896 mm |
| Depth (without stand) | 103 mm |
| Height (without stand) | 398 mm |
| Weight (without stand) | 7.9 kg |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Screen shape | Curved |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Package depth | 375 mm |
| Package height | 590 mm |
| HD type | Quad HD |
| Display resolution | 3840 x 1600 pixels |
| Weight | 1.27 kg |
| Display diagonal | 96.5 cm (38) |
| Power consumption (max) | 56 W |
| Package width | 1046 mm |
| Power consumption (typical) | 5.2 W |
| Harmonized System (HS) code | 8528521000 |
| Package weight | 19.9 kg |
| Pallet gross height | 189.9 cm |
| Producator | VIEWSONIC |
| Garantie |










